Zdaniem wielu ekspertów, jakość powietrza w Polsce w najbliższych latach nie ulegnie znaczącej poprawie. Dlatego idealnym rozwiązaniem na pozbycie się szkodliwych zanieczyszczeń jest zakup odpowiedniego oczyszczacza powietrza. Z roku na rok produkty te zyskują na popularności, szczególnie w miesiącach, kiedy jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. W łatwy i szybki sposób pozwalają pozbyć się z pomieszczenia pyłu, kurzu oraz dymu, dzięki czemu są także świetnym rozwiązaniem dla alergików.

Nowa jakość powietrza

Przy zakupie oczyszczacza warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Przede wszystkim są to: wydajność sprzętu, pobór mocy oraz poziom natężenia dźwięku. W odpowiedzi na zadane kryteria powstał oczyszczacz EAGLE marki Gree. Sprawdzi się on idealnie jeśli oczekujemy dużej wydajności przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Urządzenie to łączy w sobie wysoką skuteczność ze stylowym designem. Inteligentna technologia wykrywania zanieczyszczeń, dzięki pracy czujnika podczerwieni, dokładnie oczyszcza i skutecznie monitoruje poziom szkodliwych pyłów. Model ten został dodatkowo wyposażony w duży wyświetlacz, który na bieżąco informuje nas o poziomie zanieczyszczenia (także o zanieczyszczeniu najgroźniejszymi dla zdrowia pyłami PM2,5). 

Oczyszczacz powietrza EAGLE

Specjalnie wyprofilowana kratka nawiewowa oraz silnik o dużej prędkości obrotowej sprawiają, że ilość przepływającego powietrza jest wyższa, a głośność pracy zredukowana. Wielofunkcyjny filtr kompozytowy zapewnia skuteczność filtracji na poziomie 99,9% (o jego wymianie przypomni urządzenie). Dodatkowym udogodnieniem, które oferuje klientom marka Gree jest aplikacja "Gree+", stworzona do sterowania oczyszczaczem poprzez WiFi. 

Oczyszczacz powietrza EAGLE

A co z nawilżeniem?

Odpowiednio nawilżone powietrze w naszym domu jest kluczem do wyeliminowania kurzu, alergenów i mikroorganizmów. Ponadto, suche powietrze negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Wysuszenie skóry to tylko jeden z wielu negatywnych skutków. Aby temu zapobiec, warto stosować nawilżacz powietrza, który zwiększa wilgotność w pomieszczeniu do zalecanego poziomu 40~60%. Skutkuje to poprawą codziennego funkcjonowania oraz snu. 

Nawilżacz powietrza MYSTIC

Nowość w ofercie marki Gree - nawilżacz powietrza MYSTIC, sprawi, że na dobre pożegnasz suche powietrze w twoim domu. Poza estetycznym wyglądem, charakteryzuje się łatwością obsługi i wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym niskim poborze energii. Nawilżacz wyposażony został w 3 tryby intensywności, dzięki czemu możemy w pełni dostosować go do naszych potrzeb. Pojemny, 4-litrowy zbiornik na wodę zapewnia stałe nawilżenie nawet do kilkunastu godzin. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość dodania ulubionego olejku eterycznego, który roztoczy w mieszkaniu zmysłowy zapach, a także korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. 

Więcej szczegółowych informacji na temat obu produktów znajdziecie na stronie marki - www.gree.pl