Zegarek jako prezent

Biżuteria to bardzo wyrafinowany i osobisty prezent, przez który łatwo jest wyrazić wiele rozmaitych uczuć. Podarowanie zegarka bliskiej osobie w prezencie świątecznym, to bardzo symboliczny gest. Zegarek podarowany ukochanej lub ukochanemu oznacza oddanie, przyjacielowi i rodzicom - uświadomi jak, bardzo cenisz Waszą relację i jak ważne dla Ciebie jest jej utrzymanie. Poza tym, zegarek będzie przypominać obdarowanej osobie o Twojej ciągłej obecności i bliskości. Elegancki, klasyczny i trwały model sprawi im przyjemność nie tylko w te święta, ale zostanie z nimi na zawsze. 

Propozycje Longines dla niej i dla niego

Poszukujesz odważnego, wyrafinowanego i eleganckiego kobiecego zegarka? W tym przypadku sprawdzi się nowość od Longines – model Conquest Classic. Tworząc ten zegarek Longines połączył kobiece materiały z dynamicznymi liniami. To perfekcyjny prezent dla współczesnych kobiet. Pozostaje wierny legendarnej elegancji marki, oferując nowe tarcze z masy perłowej, brylanty i detale w odcieniu różowego złota. Eleganckie i smukłe, najnowsze kreacje marki są zarówno na wskroś kobiece, jak i odważnie nowoczesne. Projektowano je z myślą o dynamicznym tempie życia współczesnych kobiet. Z pewnością ucieszą oko tych, które w mistrzowski sposób adaptują się do wielu wymiarów swojego życia. Dostępne w dwóch rozmiarach (29,5 mm i 34 mm), niektóre ozdobione brylantami, stalowe koperty nowych Conquest Classic ukrywają kwarcowe mechanizmy. W kolekcji oferowane jest pięć różnych tarcz: błękitna ze słonecznym szlifem, czarna ze słonecznym szlifem, srebrzysta ze słonecznym szlifem oraz tarcze z białej lub czarnej masy perłowej. Stanowią one tło dla rodowanych wskazówek lub wskazówek w odcieniu różowego złota. Tarczę uzupełniają brylantowe indeksy lub indeksy w odcieniu różowego złota. Finezyjne i wyrafinowane wzornictwo zegarków wieńczy stalowa bransoleta.

Dla mężczyzn najlepszą propozycją będzie model Longines Conquest V.H.P., który łączy doskonałą precyzję, zaawansowane technologie i sportowy wygląd. Nowa odsłona Conquest V.H.P. wyposażona jest  w mechanizmy manufaktury ETA stworzone specjalnie dla Longines. Mechanizmy oferują wysoki stopień precyzji dla zegarka o wskazaniach analogowych (± 5 sek./rok) oraz, dzięki zastosowaniu systemu GPD (gear position detection), wyróżniają się możliwością resetowania wskazówek po wstrząsie lub ekspozycji na oddziaływanie pola magnetycznego. To dzięki tym atrakcyjnym rozwiązaniom mechanizm szybko zyskał status wyjątkowego. Należy do nich zaliczyć także bardzo długi cykl życia baterii oraz wieczny kalendarz. Wierne wyrazistemu, sportowemu duchowi całej linii Conquest, te wyjątkowe modele łączą w sobie zaawansowane technologie i dynamiczną estetykę. Na swój sposób, wolne od częstych wad inteligentnych modeli wymagających częstego ładowania baterii oraz podatnych na fale, zegarki Conquest V.H.P. wyznaczają standardy ekstremalnej precyzji.

Prezenty dla niej

Czerwony papier przewiązany złotą wstążką? Obdarowując bliską osobę warto zadbać o bardziej unikatowe opakowanie prezentu i poświęcić tej czynności dużo uwagi. Osobiste pamiątki lub biżuteria, np. wyjątkowy zegarek marki Longines, który pakowałyśmy w naszym filmie, zasługują na szczególną oprawę. W końcu odpakowywanie prezentu gwiazdkowego jest bardzo ekscytujące. Aktualnie szczególnie modne są monochromatyczne zestawienia. Biały papier, biały sznurek i zawieszka w tym samym kolorze stworzą bardzo stylową całość, dodając prezentowi wyjątkowego charakteru. 

Ciekawą alternatywą dla klasycznego papieru prezentowego jest własnoręczne ozdobienie prezentu wycinkami z gazet lub wydrukami. Postaw na szary lub biały papier i stwórz na nim kolaż ze zdjęć np. wyciętych z jej ulubionego magazynu modowego, lub wydruków prac uwielbianego przez nią artysty. W trendzie są także kontrastowe opakowania prezentów: dobieranie czarnej wstążki do czarnego papieru i odwrotnie. Taki zestaw najlepiej uzupełnią dodatki w kolorach złota, srebra lub miedzi. 

 

Prezenty dla niego

Kolorem roku Pantone na 2020 został 19-4052 TCX Classic Blue. Odcień ten kojarzy się ze spokojem, stabilizacją i pewnością siebie. Warto już w tym roku wykorzystać go przy pakowaniu prezentu dla niego. Ta barwa jest zarówno elegancka, jak i nowoczesna, a przy tym także wpisuje się w świąteczny klimat. Pasuje więc do każdego rodzaju prezentu, także do klasycznego zegarka. Ciemny kolor warto podczas ozdabiania przełamać jaśniejszym - np. za pomocą srebrnego lub złotego sznurka. Zimowy charakter tego odcienia najlepiej podkreśli mała, zielona gałązka. Żeby prezent był jeszcze bardziej osobisty nie zapomnij o przymocowaniu do niego kartki z np. z życzeniami lub krótkim wyznaniem miłości.

Przy pakowaniu prezentu dla niego warto pokusić się także o użycie jeszcze ciemniejszych barw, np. czerni. Przy tak mocnym kolorze sprawdzą się równie wyraziste ozdoby, np. skórzany sznurek czy metalowy, złoty dzwonek. W tym roku warto wybrać także kolory ziemi. Wskazane jest więc użycie wszelkich brązów, pomarańczy i błękitów przy pakowaniu świątecznych prezentów. Takie odcienie doskonale uzupełnią naturalne gałązki, np. jarzębina.