Chociaż wydawałoby się, że już wszyscy mają profile na Instagramie, nie jest to takie oczywiste. Osoby, które nie chcą założyć konta, a są ciekawe, co dodają ich znajomi, mogą zastanawiać się nad tym, jak obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania się. Aby to ułatwić, zebraliśmy najpopularniejsze metody na przeglądania IG anonimowo.

Instagram bez rejestracji wiele osób rozczaruje. Dopiero wówczas, gdy założymy konto, będziemy mogli skorzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez aplikację. Bez rejestracji na Instagramie możemy wyłącznie oglądać posty innych osób. Pytanie tylko: jak to zrobić?

Po co przeglądać zdjęcia innych bez logowania się na IG?

Niektórzy mogą się zastanawiać, po co próbować wyświetlić zdjęcia znajomych bez logowania się, skoro założenie konta na Instagramie jest tak proste i szybkie. Okazuje się, że jest kilka powodów, dla których wiele osób wciąż stroni od rejestracji.

 • Bezpieczeństwo. Każda rejestracja w nowym portalu wiąże się z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail czy numeru telefonu. Jeśli jednak obawiasz się udostępniania swoich danych, boisz się ich wycieku czy po prostu chcesz zachować anonimowość w sieci, możesz mieć opory przed zakładaniem konta. Jest to zupełnie zrozumiałe.
 • Komfort. W dobie social mediów coraz więcej czasu spędzamy, scrollując miliony podobnych do siebie postów. Założenie konta może stać się przepustką i pretekstem do regularnego korzystania z kolejnej aplikacji. Natomiast wchodzenie na Instagram bez logowania się, od czasu do czasu, ułatwi kontrolowanie czasu spędzanego z telefonem w dłoni. Skorzystaj z tego sposobu, jeśli higiena umysłu jest dla ciebie priorytetem.

Jak wejść na Instagram bez konta?

Nie chcesz zakładać profilu na Instagramie, ale chciałabyś sprawdzić, jakie zdjęcia dodają dawni znajomi? Jest na to prosty sposób.

Jak wyświetlić Instagram bez logowania się?

 1. Nie pobieraj aplikacji mobilnej – wówczas, aby zobaczyć zdjęcia użytkowników, będziesz musiała założyć konto.
 2. Wejdź na Instagram z przeglądarki.
 3. Wpisz adres „instagram.com/nazwa-uzytkownika”.
 4. W miejscu na nazwę wpisz login osoby, której konto chciałabyś obejrzeć.
 5. Jeśli konto nie jest prywatne, powinnaś w ten sposób dostać dostęp do zdjęć i filmów umieszczonych w profilu.

Choć ten sposób jest prosty i niewymagający, nie zawsze się sprawdzi. Może się okazać, że podczas dłuższego przeglądania profilu lub próby powiększenia zdjęcia, wyskoczy komunikat z prośbą o rejestrację. Wówczas warto skorzystać z innych metod – są równie nieskomplikowane, a jeszcze bardziej skuteczne.

Instagram bez rejestracji – co zrobić, aby zobaczyć zdjęcia innych?

Najpopularniejszym i jednocześnie najprostszym sposobem na przeglądanie zdjęć innych użytkowników Insta jest… założenie fejkowego konta. Niestety, ale bez rejestracji możliwe jest korzystanie z portalu wyłącznie z poziomu przeglądarki i tylko przez określoną ilość czasu. Jeśli chcesz anonimowo sprawdzić profile innych i nie denerwować się irytującymi komunikatami z prośbą o zalogowanie, najłatwiej będzie utworzyć konto. Jeśli się na to zdecydujesz i stworzysz drugi, anonimowy profil, pamiętaj, aby zachować ostrożność. Nie ma nic gorszego od wyświetlania Instastories – przez pomyłkę – ze swojego głównego profilu. Zwłaszcza, jeśli bardzo nie chcesz, aby podglądana osoba dowiedziała się, że wciąż interesuje cię jej życie.

Rozumiemy jednak, że wiele osób ma przed tym obiekcje. Jak jednak oglądać Instagram bez konta? Wówczas dobrze sięgnąć po zewnętrzne serwisy, za pomocą których uda ci się obejrzeć posty innych. Wśród tego typu stron wyróżnić można:

 • Instanavigation.com
 • Picuki.com
 • Inflant.com

Wymienione serwisy działają w bardzo prosty sposób – wystarczy podać username osoby, której konto chcemy obejrzeć. Jeśli tylko profil nie jest prywatny, otrzymamy dostęp do wszystkich postów i filmów na Instagramie. Co jednak zrobić, gdy chcemy obejrzeć bez rejestracji konto prywatne?

Jak oglądać zdjęcia na Instagram bez logowania się? Konto prywatne

Jak zobaczyć prywatny Instagram? Wiele osób się nad tym zastanawia – zwłaszcza, gdy zależy im na anonimowym obejrzeniu zdjęć i postów użytkownika, który ma prywatny profil. Niestety, okazuje się, że prywatnego konta nie zobaczymy ani z przeglądarki, ani za pomocą wyżej wymienionych stron internetowych.

Niektóre serwisy zapewniają, że za ich pomocą można dostać dostęp do prywatnego profilu. Często jednak wiąże się to z dodatkową opłatą – na przykład poprzez wysłanie płatnego SMS-a. Bez względu na to, jak bardzo chciałabyś obejrzeć nowe zdjęcia swojego eks, nie polecamy korzystania z rozwiązań takich, jak to. Nie są to bezpieczne metody – istnieje niebezpieczeństwo wyłudzenia danych czy zawirusowania twoich urządzeń.

Zwykle, jeśli ktoś ustawia konto prywatne, nie dodaje do obserwujących każdego – dlatego, w tym przypadku może nie sprawdzić się nawet wysłanie prośby o obserwację z fejkowego konta.

Instastories bez logowania – czy można oglądać je anonimowo?

Okazuje się, że obejrzenie Instastory bez konta także jest możliwe. Możemy spróbować również je wyświetlić poprzez przeglądarkę, jednak prawdopodobnie szybko pojawi się irytujący komunikat z prośbą o rejestrację.

Jednak, znacznie lepszy sposób na to, aby obejrzeć Instastories bez logowania się, polega na skorzystaniu z przeznaczonych do tego serwisów. Przykładowe portale, które mogą się przydać, to:

 • Insta-stories-viewer.com
 • Gramhir.com
 • Dumpor.com
 • Storiesdown.com
 • Storiesig.net
 • Insta-stories.online

Wszystkie z wymienionych stron są darmowe. Za pomocą niektórych z nich obejrzysz wyłącznie stores, inne jednak umożliwiają dostęp także do postów, relsów, live’ów – niemal cała zawartość profilu jest na wyciągnięcie ręki. A może zastanawiasz się, jak ściągnąć film na Instagram? Odpowiedzią także są zewnętrzne serwisy. To właśnie za ich pomocą możesz pobrać ulubione rolki.