Mniej znaczy więcej

Tych niezwykłych połączeń nie musicie szukać daleko. Essence – pierwszy produkt BIO marki Żywiec Zdrój – to rozwiązanie, jakiego do tej pory brakowało na sklepowych półkach. Skład Essence opiera się na naturalnej wodzie mineralnej, kropli soku z cytryny z upraw ekologicznych oraz na naturalnym aromacie owoców i ziół. Nie ma w nim cukru, żadnych słodzików ani konserwantów. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą żyć i odżywiać się w świadomy sposób. A przy okazji – zdaniem naszej redakcji – smakuje wspaniale.

Smacznie i zdrowo

Lato się skończyło, jednak to właśnie zimą powinno pracować się na piękną sylwetkę. Essence, nie zawiera żadnych kalorii, dzięki czemu można po niego sięgać niezależnie od miejsca i czasu, i bez wyrzutów sumienia. 

Bez względu na to, czy jesteście na diecie, czy nie, pamiętajcie, że to woda jest odpowiedzialna za wszystkie procesy warunkujące prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

A krystalicznie czysta, połączona z naturalnym aromatem cytrusów, świeżego ogórka czy ziołami to kombinacja, której trudno się oprzeć.

W biegu

Coraz więcej z nas ceni sobie spokój i harmonię wokół siebie - w domu rozpalamy palo santo albo aromatyczne świece, wieczory wolimy spędzać ćwicząc jogę na macie lub medytując, a nie wychodząc na miasto. Do tego coraz bardziej każdy z nas docenia zalety ziołowych naparów, otaczania się roślinami i moc naturalnych kosmetyków. Pozwalamy sobie zwolnić tempo i przyglądamy się temu, co rzeczywiście nam służy - zarówno w przypadku diety, jak i stosowanych zabiegów. Chcecie złapać jeszcze więcej chwil dla siebie? Essence jest gotowy do spożycia i możecie mieć go zawsze przy sobie. Krystaliczna woda i nuta ulubionego smaku będzie towarzyszyć Wam gdziekolwiek  jesteście. Znajdziecie go w sieci sklepów Carrefour w całej Polsce, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 3,19 zł za butelkę o pojemności 0,4l.

Jeśli chcesz spróbować BIO nowości Żywiec Zdrój przyjedź 26 października do Krakowa! Essence jest partnerem głównym pierwszej edycji targów ELLE ZEN.