Kłamliwe znaki zodiaku. Jak zatajają prawdę?

Baran

Baran mówi krótko i na temat. Ciężko walczy, żeby udowodnić swoją prawdę. Z pasją przekonuje, że jest uczciwy, zarzekając się na życie bliskich sobie osób. Nikt nie odważyłby się kwestionować słów, które wypływają z jego ust. Szczerość przychodzi Baranowi naturalnie, więc kłamstwo zwyczajnie do niego nie pasuje. 

Byk

Byk to najgorszy rodzaj kłamcy. Ten, który wierzy w swój zmyślony scenariusz. Jeszcze zanim nazmyślał, to, co chciał powiedzieć, już stało się dla niego prawdą. On wie, że zwątpienie w swoje kłamstwo zdradzi go w obliczu konfrontacji. Zachowa spokój i pokerową twarz, kiedy zacznie komuś sprzedawać swój szwindel.

Bliźnięta

Bliźnięta w mgnieniu oka potrafią wymyślić genialne kłamstwo, puszczając swoje wodze fantazji. Czasami robią to dla sportu, nawet wtedy, gdy nie mają powodów, żeby kłamać. Wolą przedstawić swoją własną prawdę, aby uczynić życie barwniejszym. 

Rak

Raki opierają swoje kłamstwa na emocjach. Dzięki temu wyglądają na autentycznych. Nawet jeśli ludzie tego nie kupują, dalej grają niczym na scenie w teatrze. Są mistrzami dramatu. Nie dadzą się przekrzyczeć. Cóż, możesz tylko wzruszyć ramionami. 

Skąd się wzięły znaki zodiaku? >>

 

Lew

Lew potrafiłby powiedzieć swoje kłamstwo przez mikrofon, na estradzie, przed szeroką publicznością. Możliwe, że ćwiczy swoje kwestie przed lustrem, dobiera właściwy ton głosu i nocami myśli nad tym, jak wykonać przedstawienie, które porwie za sobą tłumy. On wie, jak przekonać ludzi "dobrą sztuką".

Panna

Panny analizują swoje kłamstwa. Muszą przemyśleć wszystkie fakty i szczegóły, aby złożyć je w idealną całość. Są niezawodne w swoich oszustwach. Ich logiczna historia jest tak wiarygodna, że łatwiej uwierzyć w nią, niż szczerą prawdę. 

Waga

Wagi nie należą do najlepszych kłamców. Zamiast ściemniać w żywe oczy, unikają konfrontacji. Wierzą, że ludzie w końcu zapomną, i przestaną je nagabywać. Ten znak zodiaku ma zdolność do kierowania rozmową tak, by drażliwy temat nigdy nie wypłynął.

Skorpion

Kiedy Skorpion kłamie, do końca trzyma się pierwotnej wersji swojej historii. On nigdy nie zmienia scenariusza, nawet jeśli znajdują się w nim luki. Zacięcie trwa przy swoim, co po czasie skutkuje wprowadzeniem ludzi w błąd. Każdy przyzna mu rację, bo nikt nie chce z nim zadzierać.

 

Strzelec

Strzelec chce mieć pewność, że jego "prawda" brzmi wiarygodnie. W końcu ten znak brzydzi się kłamstwem. Gdy sam kantuje innych, opowiada historię, która jest tak fascynująca, że ludzie są nią zaintrygowani i nie doszukują się drugiego dna. Pełne dramatu, chaotyczne opowieści Strzelca powodują, że kłamstwa niemal zawsze uchodzą mu na sucho. 

Koziorożec

Koziorożec to krętacz z alibi. Jego kłamstwa polegają na czymś więcej niż słowach. Upewni się, że ma wiele dowodów, by potwierdzić swoje nieszczere wyznania. Te jego "fakty" nie mają nic wspólnego z tym, na co wskazuje rzeczywistość.

Wodnik

Wodnik stawia na ilość. Wierzy, że im więcej ludzi przekona się do jego kłamstwa, tym trudniej im będzie rozszyfrować prawdę. Ma gotowe alibi i mnóstwo świadków, którzy potwierdzą jego historię. Oddani przyjaciele zrobią dla niego wszystko.

Ryby

Kłamstwo w ustach Ryb brzmi jak szczera prawda. One sprawiają wrażenie osób, które przecież nigdy nie kłamią. Są zbyt wrażliwe, by nazwać je oszustem. Może też tak być, że za bardzo je kochasz, żeby nie uwierzyć w ich słodkie kłamstewka. Ryby wiedzą, że ten patent zawsze się sprawdza.

Kariera dla każdego znaku zodiaku >>