Cropp kojarzy nam się głównie ze streetowymi ubraniami dla młodzieży. Jak możemy przeczytać na stronie konsorcjum LPP, marka "skierowana jest do młodych, zanurzonych w miejskiej kulturze buntowników, którzy wyrażają się poprzez street art, sporty miejskie, media społecznościowe oraz imprezy, mają indywidualny styl i zawsze chcą żyć po swojemu". Do tego opisu idealnie pasują aktualni ambasadorzy brandu - Iza Lach i Kamil Bednarek.

Iza Lach sławę zyskała m.in. dzięki konkursowi na remiks piosenki Snoop Dogga i portalowi MySpace. Choć ma dopiero 25 lat nagrała już cztery (!) albumy. Na dodatek, Lach, nazywana polską Lily Allen, zaprojektowała dla Cropp kolekcję "Beautiful Disaster" (zobacz tutaj). Swoją linię ma również Kamil Bednarek. "Fly Away" to linia skladająca się z wygodnych i luźnych koszulek, bluz, tank topów, dresowych spodni oraz parek. Oczywiście wszystko jest w klimacie rasta. Zarówno Iza, jak i Kamil w ramach promocji swoich projektów nagrali specjalne piosenki. 

Ten utwór i największe hity Izy Lach i Kamila Bednarka będzie można już niedługo usłyszeć na żywo. 10 października muzycy wystąpią na specjlanym koncercie pod patronatem marki Cropp. Wydarzenie odbędzie się w klubie B90 na terenie Stoczni Gdańskiej. Macie już bilety?