Jaki będzie nowy iPhone? O tym smartfonie plotkuje cała branża i to już od wielu miesięcy. Już w styczniu tego roku w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje na temat modelu iPhone 11 (lub iPhone XI). Na dodatek, niektórzy uważają, że będzie to jeden z trzech nowych telefonów od Apple. Dlaczego konsorcjum wypuszcza do sprzedaży kolejne produkty? Powodem jest niezadowalająca sprzedaż smartfonów w Chinach. Pierwsze wizualizacje iPhone 11 nie spotkały się z zadowoleniem wśród dziennikarzy branżowych. Czy nowe grafiki spowodują zmianę ich zdania?

iPhone 11 i iPhone 11 Pro to nowe telefony od Apple. Jak wyglądają premierowe smartfony? >>

iPhone 11: nowe informacje na temat telefonu od Apple

iPhone 11 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Niestety prawdopodobnie będzie to ostatni gadżet autorstwa Jony'ego Ive'a. Główny projektant Apple i jeden z najważniejszych współpracowników Steve'a Jobsa odszedł z firmy pod koniec czerwca tego roku. To m.in. Ive jest odpowiedzialny za sukces wizerunkowy marki, który w ostatnich latach zaczął podupadać - co związane jest z powolnym procesem odsuwania designera od obowiązków w Apple za rządów Tima Cooka.

Jaki będzie nowy iPhone? Ostatnie wizualizacje pokazują, że premierowy smartfon od Apple będzie miał wyświetlacz bez krawędzi z przekątną 6.4 cali. Pojawią się też 4 kamery mogące nagrywać wideo w jakości 8k (!). W ramach kolejnego modelu stworzono też kolejną wersję systemu operacyjnego iOS 13.

Czy iPhone 11 będzie kolejnym hitem od Apple?

Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone 11?