Werona jest nie tylko słynna ze względu na balkon Julii, ale również z powodu wydarzeń organizowanych w starożytnej Arena di Verona. Do miasta leżącego u podnóża Alp Weneckich wybraliśmy się z powodu Intimissimi on Ice. Już po raz czwarty słynna marka bieliźniana zorganizowała tam monumentalne show. Tegoroczną edycję Intimissimi on Ice zatytułowano "A Legend of Beauty".

Intimissimi on Ice to wydarzenie łączące w sobie perfekcyjnie układy choreograficzne wykonywane przez najlepszych łyżwiarzy figurowych (Stéphane Lambiel, Shizuka Arakawa czy Evgeni Plushenko), kostiumy inspirowane aktualną kolekcją włoskiej firmy oraz koncert  z muzyką na żywo w aranżacji Johna Metcalfe'a z udziałem śpiewaka Andrei Bocellego"A Legend of Beauty" to współczesna interpretacja mitologii greckiej. Goście z całego świata mogli obejrzeć spektakl składający się aż z 18 historii np.mit o Meduzie, przypowieść o koniu trojańskim, czy narodziny Afrodyty.

Nie można nie wspomnieć o strojach na Intimissimi on Ice 2017. W poprzednich latach o stylizacje zadbały m.in. stylistka z serialu "Seks w wielkim mieście" czyli Patricia Field oraz laureatka Oscara, Milena Canonero. Tym razem Intimissimi zaprosiło do współpracy najpopularniejszą włoską blogerkę, a mianowicie Chiarę Ferragni.Fashionistka świetnie wypadła w roli kostiumografki dobierając tancerkom kostiumy nawiązujące do bielizny z jesienno-zimowej linii. Chiarę wspierała jej młodsza siostra Valentina Ferragni. A jeśli mowa o gościach, to na trybunach areny zasiadły gwiazdy i modelki, wśród nich: Katie Holmes, Irina Shayk, Ella Mills, Ana Ivanovic oraz polska ambasadorka Intimissimi, Katarzyna Sokołowska