Slowly to platforma gromadząca w jednym miejscu polskie marki utrzymane w duchu slow life. Wspiera lokalną kreatywność i prezentuje ją szerokiej publiczności. 

Platforma powstała w ramach sklepu internetowego Tatuum.com. Znajdziecie tam najpiękniejsze projekty z polską metką, kosmetyki z naturalnym składem, a także wyjątkową porcelanę i biżuteryjne talizmany, które zachwycą nawet najbardziej wymagające estetki. Niemalże wszystkie produkty oznaczone są etykietami "polska produkcja", "rękodzieło" i "eco friendly".

Slowly jest więc odpowiedzią na potrzeby świadomych, nowoczesnych klientów, którzy podejmują odpowiedzialne decyzje. Cała platforma została zbudowana w oparciu o filozofię celebracji codzienności, pasji, małych momentów przyjemności.

Tu najważniejsze są detale, dla których warto się zatrzymać – szczegóły, które robią różnicę, codzienne rytuały, które czynią życie przyjemniejszym. 

Takie koncepty uwielbiamy! Co dokładnie znajdziecie w ramach platformy Slowly? Wybrałyśmy 5 produktów Slowy, z którymi nie rozstaniemy się w tej jesieni: 

Slowly by Tatuum: kula do kąpieli Marseille 

Pięknie pachnie lawendą, a dzięki zawartości olejku ze słonecznika również świetnie nawilża. Kula do kąpieli marki La Bomba sprawia, że woda połyskuje, skóra jest odżywiona, a październikowy wieczór jakiś taki przyjemniejszy. 

Slowly by Tatuum: zestaw Eye Spa 

Marka SLAAP doskonale wie, jak dogadzać naszej skórze. W zestawie Eye Spa, dostępnym w ramach Slowly, znajdziecie bogaty krem Night Cloud, który daje długotrwałe poczucie komfortu i nawilżenia. Działanie kremu uzupełnia opaska wykonana z luksusowego jedwabiu - chroni skórę przed odgnieceniami i przyjemnie otula.

PS To zestaw idealny na prezent!

Slowly by Tatuum: świeca zapachowa New York 

To jeden z tych produktów, który zauroczy Was już swoim opisem. "Zapach NEW YORK opowiada o wolności. Jest intrygujący, energetyczny i ożywczy. Wietrzny z odrobiną pikanterii i ciepła, wspiera piękno dni i nastroje. Wolność, siła, moc i otwartość. Słońce właśnie na krótko zajrzało na 7 Aleję. Times Square napełnia się światłem" - opowiada o swojej świecy marka Skład Kolonialny.

Slowly by Tatuum: cykloczuły krem do twarzy 

Słyszałyście kiedyś o kremach, który przeznaczone są do odpowiednich faz cyklu menstruacyjnego? Takie kosmetyki stworzyła świetna polska marka Hagi! Cykloczuły krem do twarzy Hagi Phases 1 przeznaczony jest dla kobiet w pierwszej fazie menstruacyjnej, których skóra jest mocno wysuszona, bardziej uwrażliwiona, a z powodu niskich poziomów estrogenów i progesteronu wytarza mniej sebum. Uwielbiamy ten koncept! 

Slowly by Tatuum: biała szałwia z płatkami róży 

"Biała szałwia w tradycji Indian Nawajo uznana jest za święte ziele" - tłumaczy marka JOY in me. Zapach białej szałwii ma właściwości kojące i łagodzące napięcie, pomaga zniwelować zmęczenie i niepokój. W ofercie marki na stronie Tatuum.com znajdziecie m.in. białą szałwię z płatkami róży, które reprezentują siedem ośrodków energetycznych w ciele - ich spalanie ma służyć przywołaniu miłości i rozbudzeniu zmysłowości.

Więcej pięknych gadżetów, kosmetyków i mody w stylu slow znajdziecie na stronie Tatuum.com w zakładce "Slowly", a po inspiracje zaglądajcie na Instagram Slowly