Jak dotąd Selena Gomez zaprzeczała wszelkim spekulacjom fanów, jakoby poddawała się zabiegom medycyny estetycznej. Tym razem było jednak inaczej. Była gwiazdka Disneya z uwagą śledzi newsy na swój temat i zatrzymała się przy jednym z komentarzy, który pojawił się na instagramowym koncie plotkarskim @popfactions. Opublikowano na nim zdjęcie Seleny i jej nowego chłopaka - Benny'ego Blanco. Para dopiero kilka dni temu oficjalnie potwierdziła swój związek, o czym was informowaliśmy. Fotografia wzbudziła sensację wśród fanów gwiazdy, ale nie każdy komentator chciał pogratulować 31-latce nowego rozdziału w życiu. Jeden z internautów skupił się na "zmienionym" - według niego - wyglądzie założycielki Rare Beauty. W swoim komentarzu polecił on Selenie, żeby "usunęła z policzków wypełniacze/implanty". Niespodziewanie doczekał się odpowiedzi od samej gwiazdy. 

Selena Gomez zaprzecza, że używa wypełniaczy. Mimo to nie stroni od innego, popularnego zabiegu

Większość znanych osób nie wdaje się z internetowymi trollami w jakiekolwiek dyskusje, nawet jeśli ich krytyka jest wyjątkowo przykra i nieprawdziwa. Ale nie Selena Gomez. 31-latka wielokrotnie odpowiadała na zaczepne komentarze ze swoich swoich oficjalnych kont na Instagramie i TikToku. Najwidoczniej uznała, że oskarżeń o wypełniacze nie może zostawić bez reakcji. Aktorka wyśmiała sugestię internautki, po czym bez większych ceregieli przyznała, że stosuje zupełnie inną procedurę anti-aging. "Hahahaha miałam botoks bb girl" - krótko odpowiedziała Gomez. 

Otwarte mówienie o korzystaniu z botoksu to w przypadku Seleny nowość, ponieważ do tej pory raczej unikała ona przyznawania się do jakichkolwiek ingerencji w swój wygląd. Cieszyć może też fakt, że coraz więcej słynnych osób przyznaje się do tego typu zabiegów, ponieważ zmniejszają tym samym presję idealnego wyglądu u młodych ludzi. Z drugiej strony, fani piosenkarki martwią się tak dużą wylewnością swojej idolki i tendencją do wdawania się w dyskusję z trollami. Warto dodać, że tuż po ogłoszeniu swojego nowego związku, Gomez "broniła" przed hejterami nowego chłopaka, Benny'ego Blanco. W odpowiedzi na komentarze internautów, pisała między innymi, że jest on "wciąż lepszy niż ktokolwiek, z kim do tej pory była" (co stanowiło oczywiste nawiązanie do długoletniej relacji z Justinem Bieberem), a także, że "traktował ją lepiej niż jakakolwiek istota ludzka na tej planecie".

Pozostaje trzymać kciuki, by słowa Seleny były w 100% prawdziwe, a nowa relacja dała gwieździe tak upragnione szczęście.