Neonail postanowił podjąć współpracę z Chiarą Ferragni, światowej sławy it-girl włoskiego pochodzenia. Efektem tej kooperacji będą nie tylko nowe, inspirujące wzory w manicure. Polska firma razem z Włoszką chcą tworzyć narrację wokół tego, jak moda i kosmetyki mogą współistnieć i tworzyć niepowtarzalny styl.

Marka Neonail zdobyła uznanie jako dostawca wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów do paznokci. Zaangażowanie brandu w kształtowanie trendów w mani zyskało nowy wymiar dzięki partnerstwu z Ferragni.

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że Chiara Ferragni wybrała nas na swojego partnera. Tworzymy markę, która powstała, aby dostarczać kobietom przystępne cenowo, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty” – skomentowała PR Managerka Neonail, Magdalena Stoińska. Przedstawicielka prasowa twierdzi, że „wolność to kreatywność”, którego odzwierciedleniem jest Włoszka.

W ramach współpracy Ferragni będzie dzielić się poradami i inspiracjami dotyczącymi stylizacji płytek na swoim instagramowym profilu. Pierwsza propozycja, już udostępniona w mediach społecznościowych, prezentuje odważny, sensualny odcień na miarę każdej Włoszki – ciemnoczerwony. Kolor Wine Red, podkreślony jest półksiężycem barwą Sexy Red.

Co jeszcze przyniesie współpraca Chiara Ferragni z Neonail? Odpowiedzi możemy spodziewać się już wkrótce, gdy włoska ikona mody podzieli się kreatywnymi pomysłami na Instagramie. Poza inspiracjami możemy się spodziewać poradników i tutoriali. Włoska elegancja i temperament spotyka się z nowoczesną, polską marką, a my z niecierpliwością czekamy na efekty tej kooperacji.