54. letnia artystka wyprzedza wszystkich w trendach na tegoroczną jesień. Gdy nawet gwiazdy i modowi influencerzy mieszają kolory lata z jesiennymi, ona zdecydowanie weszła nową porę roku. Ujęła nas swoim szarym manicurem, który przywodzi na myśl ulubione wełniane i kaszmirowe sweterki.

Jennifer Lopez lansuje Cosy Sweather Mani

Tom Bachik, słynny manicurzysta gwiazd, takich jak Margot Robbie, Selena Gomez, czy Anne Hathaway, udostępnił na Instagramie zdjęcie manicure stworzonego specjalnie dla Jennifer. Zdecydował się na modny kształt „squoval”, który stanowi kompromis pomiędzy kwadratową a okrągłą płytką. Choć świat szaleje teraz za krótkimi paznokciami, gwiazda pozostaje wierna długim. Bachik pomalował je na szaro, unikając zdobień oraz wzorków. Wystarczył tylko jednolity kolor i baza nadająca połysk.

 

 

Kolor zbliżony do barwy betonu może wydawać się nudny. Jednak jest to bardzo praktyczny manicure i efektowny manicure, który będzie pasować do wielu stylizacji. Szczególnie dobrym wyborem będzie o tej porze roku, gdy w strojach i akcesoriach rządzą głęboką czerwień i brąz – neutralny odcień płytki idealnie wkomponuje się w jesienną paletę barw.

Szary lakier Semilac 105 Stylish Gray rewelacyjnie odda barwę paznokci Jeniffer Lopez. Natomiast dodatkowego połysku można mu nadać topem Claresy – Top Shine. Razem nie tylko zbliżą nasz manicure do tego, który miała gwiazda. Przede wszystkim utwardzą odpowiednio płytkę paznokcia, a lakier nie będzie się odpryskiwać. Taka stylizacja będzie służyć nam naprawdę długo.

 

Z tym manicurem śmiało możemy założyć ulubione swetry o głębokich barwach zbliżonych do opadających liści drzew. Czapki z głów i wyrazy wdzięczności należą się JLO! Dzięki niej mamy kolejną inspirację na jesienne paznokcie.