Urban Safari

Kolekcja ICE PLAY wiosna/lato 2024 to hołd dla flory, fauny i bujnych zielonych przestrzeni. Ubrania inspirowane są obrazami gatunków zagrożonych wyginięciem z powodu zaniedbania człowieka. Zbliżenia gepardów i tygrysów w ich naturalnym środowisku to zapierające dech w piersiach fotograficzne nadruki, które z pewnością spodobają się pokoleniu Z, które jest bardzo wrażliwe na kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Materiały prasowe

Kolekcja damska

Kolekcja damska skupia się na zmysłowości. Topy, mini sukienki i dopasowane spódnice to przyciągające wzrok elementy na każdą okazję. ICE PLAY wykorzystuje kontrasty, łącząc elastyczność i wygodny krój.

Materiały prasowe

Sukienki trapezowe można nosić jako maxi-koszulkę lub ściągnąć w talii sznurkami, które są wspólnym elementem topów, spódnic i sukienek koszulowych. Garnitury sportowe przeplatają się z marynarkami, aby zapewnić idealny strój na każdą porę dnia. Nieoczekiwane zastosowanie koronki Sangallo to subtelne nawiązanie do neoromantyzmu. Obowiązkowym elementem są kurtki safari i bermudy z dużymi kieszeniami.

Materiały prasowe

ICE PLAY stworzył także szeroką gamę torebek ozdobionych frędzlami.

Materiały prasowe

Materiał promocyjny marki ICE PLAY.