Serialowa koleżanka Zendayi została przyłapana przez paparazzi na ulicach Paryża w odważnej stylizacji, pokazując po raz kolejny swoją smykałkę do mody. Hunter Schafer założyła szerokie dżinsy z nonszalancko wystającymi bokserkami oraz tweedową marynarkę, spod której wyraźnie widać biust.

Jacopo Raule/Getty Images

Marynarka noszona na gołe ciało nie jest w modzie niczym nowym, jednak do tej pory gwiazdy i trendsetterki nosiły ją zapiętą, tymczasem Hunter poszła o krok dalej, pozostawiając ją luźno. Ryzykownie, ale jakże efektownie! Jesteśmy pewne, że ten odważny trend już wkrótce będzie królował na ulicach światowych stolic mody. 

Hunter Schafer na pokazie Schiaparelli wiosna-lato 2024 

Zaledwie kilka dni wcześniej gwiazda serialu „Euforia” zwróciła na siebie uwagę na pokazie Schiaparelli podczas paryskich pokazów haute couture. Hunter, która zasiadła w pierwszym rzędzie tuż obok wspomnianej Zendayi i Jennifer Lopez, zaprezentowała się w czarnej, gorsetowej kreacji. Uwagę zwracał przede wszystkim mocno wyeksponowany dekolt i złoty naszyjnik z ogromnym kwiatem, który podkreślał eteryczną urodę aktorki.  

Claudio Lavenia/Getty Images

Nie jest zaskoczeniem, że Schafer na pokaz wybrała kreację projektu Daniela Roseberry’ego, która szybko została okrzyknięta jedną z najlepszych stylizacji gości pokazu.