HUGO Titan

Hasło kampanii: Your Time is Now to wezwanie do wszystkich ludzi w moim wieku, do naszego pokolenia, żeby nie obawiało się zrobić tego pierwszego kroku i żeby urzeczywistniało swoje marzenia. Nie wolno tracić czasu, czas jest cenny. Jesteśmy tu na krótko. Wykorzystajmy go. Do dzieła! ~ Zac Efron

Wykorzystuj świeży potencjał każdego dnia, sięgając po HUGO ICED

Zainspirowana spuścizną HUGO Man – legendarnym zapachem dla pokolenia pionierów, którzy aspirują do urzeczywistniania swoich marzeń – marka HUGO prezentuje dziś HUGO ICED: nowy zapach, który zachęci generację milenialsów, aby entuzjastycznie korzystali ze świeżego potencjału, jaki przynosi każdy nowy dzień. Wyjątkowa kompozycja orzeźwiających mroźnych składników sprawia, że HUGO ICED dodaje mężczyźnie animuszu, by mógł odważnie wyruszyć na spotkanie z przygodą. Zapach otwiera przed nim nieograniczone możliwości inspirujących i zmieniających bieg życia doświadczeń, ukazując wyjątkowo śmiałą i zuchwałą naturę HUGO.

HUGO Titan: Zack Efron

Zack Efron w kampanii HUGO ICED

Nadszedł czas, żeby zacząć szukać własnej drogi. Musisz wykombinować, czego chcesz od życia. Nie wolno się bać, trzeba po to sięgnąć. Nie przejmować się przeszkodami na drodze. Czas nadszedł teraz, zacznij już dziś. ~ Zac Efron

Krok 1: Przypływ orzeźwiającej energii, aby wykorzystywać świeży potencjał każdego dnia

Ustanawiając wysokie standardy, aby zapewniać mężczyźnie satysfakcjonujący dzień, HUGO ICED otwiera się nutą orzeźwiającej mrożonej mięty, która pobudza ciało i duszę. Ta czysta, świeża i rześka nuta wyostrza zmysły i zwiększa koncentrację umysłu, wznieca zapał i dodaje odwagi i siły, aby mężczyzna mógł podjąć czekające go wyzwania i korzystać z każdej okazji, jaką przyniesie dzień.

 

Zac Efron w kampanii HUGO TITAN

Wywiad z Zackiem Efronem

My mężczyźni - wszyscy chcemy być silni, ale nie chodzi tylko o siłę fizyczną. Sądzę, że siła pochodzi z wnętrza. ~ Zac Efron

Krok 2: Śmiała świeżość, która wyzwala pewność siebie

Dynamiczny, wielowymiarowy zapach dodaje mężczyźnie pewności siebie w miarę, jak rozwija się jego kompozycja. Jego rewitalizujące nuty głowy wchodzą w interakcję z innowacyjnym sercem, które określa biała herbata – intensywny i egzotyczny składnik, kreatywnie połączony z jałowcem i pomarańczą gorzką, której temperatura spada poniżej zera. Nieodparcie ożywiony, ten intensywnie świeży akord przywodzi na myśl nieustraszony charakter milenialsów. Dodaje pewności siebie, która staje się paliwem nonkonformistycznej natury HUGO Man.

Krok 3: Zdecydowana męskość jako akt wiary

Z natury męska nuta wetiweru wyłania się na pierwszy plan w głębokiej i intensywnej nucie bazy. Wzmacnia chłodny efekt kompozycji i skutkuje podnoszącym na duchu uczuciem spokoju. Każda uwolniona sprayem dawka zapachu dodaje mężczyźnie pewności siebie i zatrzymuje go w miejscu, aby uświadomić mu, że właśnie nadszedł ten dzień i trzeba go w pełni wykorzystać:  #YourTimeIsNow.

HUGO ICED

Nowa mroźna, metaliczna wersja legendarnej manierki HUGO sugestywnie wyraża chłód i orzeźwiającą świeżość składników zapachu. HUGO ICED oferuje źródło orzeźwiającej energii, śmiałej świeżości i podnosi pewność siebie w chwili, gdy jest najbardziej pożądana. Stymulujący nowy zapach dotrzymuje tempa rozpędzonemu światu, oferuje generacji pionierów nowe emocjonujące doznania, które przywołują prawdziwą esencję marki HUGO.