Na gdańskiej starówce, w samym sercu Wyspy Spichrzów nad Motławą, na miłośników dobrego dizajnu czekają stylowe wnętrza PURO Hotel Gdańsk. 

Goście mogą tu spędzić czas w otoczeniu pięknych przedmiotów, wysmakowanego wzornictwa i dzieł sztuki inspirowanych dawną Wyspą Spichrzów.

Gustowne przestrzenie hotelowe ożywiają ręcznie zdobione przedmioty i unikalne prace artystów takich jak: Aleksandra Loska, Ola Prusinowska, Seikon, Kacper Kowalski, Maria Jeglińska czy Alicja Patanowska. Ich prace stanowią gustowne uzupełnienie mebli renomowanych marek, tj. Moroso, Carl Hansen & Son, &Tradition, Gubi, Magis, Vitra czy Kettal.

Zobacz wnętrza hotelu PURO Stare Miasto Gdańsk, w którym odbędzie się pierwsze ze spotkań w ramach cyklu „Twórcze spotkania z PURO Hotels i ELLE Decoration”

Weź udział w Twórczym spotkaniu z PURO Hotels i ELLE Decoration w Gdańsku!

"Porozmawiajmy o sztuce" - otwarty panel dyskusyjny

Data: 7 kwietnia

Miejsce: PURO Hotel Gdańsk Stare Miasto, ul. Stągiewna 26

Czas trwania: 2 godziny

Już 7 kwietnia 2018 r. odbędzie się pierwsze z cyklu „Twórcze spotkanie z PURO Hotels i ELLE Decoration”, na którym porozmawiamy o sztuce i designie we wnętrzach. Do rozmowy zaprosiliśmy młode polskie artystki pochodzące z Trójmiasta:  Olę Prusinowską i Aleksandrę Loskę. Wstęp na panel dyskusyjny, który poprowadzi Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna ELLE Decoration, jest bezpłatny. Zapraszamy miłośników sztuki i dobrego designu.

Warsztaty z kolażu i fotografii mobilnej 

Po panelu dyskusyjnym zapraszamy na część warsztatową, liczba miejsc ograniczona i obowiązuje rejestracja.

  • kameralne warsztaty kolażu z Beatą Śliwińską, Barrakuz - visual designerką i twórczynią niezwykłych kolaży,
  • warsztaty z fotografii mobilnej z Agnieszką Niedzielak-Kowalską - redaktor elledeco.pl,
  • poczęstunek dla uczestników warsztatów.

Cena specjalna części warsztatowej: 49,99 zł za osobę.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, nie zwlekaj i kup bilet na tworczespotkania.evenea.pl

Zapraszamy!