Horoskop na Nowy Rok 2023

KOZIOROŻEC

Rozmowy, które przeprowadzisz w tym tygodniu, wpłyną na twój światopogląd. Nawet jeśli wszystkie sprawy chwilowo wydają się beznadziejne, natkniesz się na rzeczy, które cię zainspirują. Chcesz uzdrowić swoje wnętrze? Zwierz się z tego, co cię gryzie zaufanej osobie. Nie oczekuj, że ludzie zrozumieją twój ból, jeśli nigdy nie mówisz im o swoich emocjach. 

BARAN

Nowe priorytety pochłaniają cię tak bardzo, że pomijasz drobne, lecz istotne szczegóły. W tym tygodniu zarezerwuj czas na solidne planowanie i burzę mózgów. Jeszcze nie jesteś gotowa, aby wykonać krok ku swoim celom. Na razie spisz swoje pomysły do dziennika. Stwórz tablicę z inspiracjami. Twoje zawodowe instynkty są słuszne, jednak co nagle, to po diable. Naucz się czerpać korzyści z uziemienia, aby jakoś przetrwać tę retrogradację. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BYK

Horoskop tygodniowy przewiduje, że napotkasz pewne komplikacje zawodowe. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowe projekty i komunikację z innymi. Retrogradacja Merkurego to czas, aby wszystkie rzeczy sprawdzać dwa razy. Jeśli zwykle masz plan B na każdą okoliczność, tym razem upewnij się, że masz też plan C. Sprawy, które dotąd wydawały się pilne, nagle znacząco zwolnią tempo. 

BLIŹNIĘTA

Spodziewaj się trudności w rozwiązywaniu problemów. Informacje, które do ciebie docierają, mogą być mgliste, niejasne, a nawet nieprawdziwe. Wstrzymaj się z podjęciem ważnej decyzji, jeśli jeszcze nie czujesz się gotowa. Niejasna ocena sytuacji może przysporzyć ci komplikacji w pracy, zwłaszcza na polu nieporozumień z partnerami i współpracownikami. 

RAK

Możliwe, że dużo rozmyślasz o tym, gdzie obecnie zmierzają twoje relacje. Nic już nie jest takie, jakie było w przeszłości. W tym tygodniu wybierz alternatywną trasę i zrób coś inaczej niż dotychczas. Nadszedł czas, abyś przejęła ster. Uwolnij się od związku, który już nie ma sensu lub, przeciwnie, spróbuj go naprawić. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, osoby, które spotkasz na dniach, staną się dla ciebie ważnym źródłem inspiracji.

LEW

W tym tygodniu możesz mieć ochotę przenieść sprawy miłosne na wyższy poziom. Uzależniłaś się od endorfin, które otrzymujesz od drugiej osoby. Upewnij się jednak, że nie robisz czegoś na siłę lub wbrew komuś. To, że myślisz, że twój ukochany podziela wszystkie twoje uczucia, nie oznacza, że ​​tak jest w rzeczywistości. 

PANNA

Na kim możesz polegać, a do kogo jeszcze nie zdobyłaś zaufania? Retrogradacja Merkurego zweryfikuje twoje znajomości. Wstrzymaj się przed surową oceną i poczekaj na więcej informacji. W roku 2023 zbudujesz wiele relacji opartych na solidnych fundamentach. Powoli uczysz się przymykać oko na cudze niedoskonałości. Już teraz, pod wpływem swojej planety rządzącej, dostrzegasz prawdziwą wartość przyjaźni. 

Merkury rządzi Panną, a więc ten znak czerpie korzyści z jego ruchu wstecznego. 

WAGA

W najbliższych dniach będziesz dramatyzować. Przesadne reakcje sprawią, że poczujesz się wyczerpana. Jeśli coś wydaje się dla ciebie ciężarem, nie zmuszaj się, aby go dźwigać. Przestań martwić się o to, że twoje życie jeszcze nie wygląda tak, jak sobie zamarzyłaś. Obniż swoją poprzeczkę i ciesz się dobrem, które z nowym rokiem zagościło w twoim otoczeniu. 

SKORPION

Podejmuj decyzje z myślą o przyszłości. Odkrywaj, co sprawia, że ​​czujesz się „pełna" właśnie tu i teraz. Nie polegaj na tym, co chwilowe czy nieprzewidywalne. Uczysz się kochać siebie w nowy sposób lub pogłębiać miłość do obecnego partnera. Ten romans rzuca jednak wyzwanie twoim lękom. Zamiast je karmić, przełącz się na tryb współpracy i zaangażowania. Zaufaj swoim pozytywnym odczuciom. 

STRZELEC

W tym tygodniu poczujesz impuls, aby wyrazić siebie w nowy sposób i zdefiniować swoją indywidualność. Uważaj tylko na swoją skłonność do powtarzania szkodliwych wzorców z przeszłości. Retrogradacja Merkurego może sprawić, że zboczysz z dobrej drogi. Spróbuj zdystansować się do rzeczy czy ludzi, którzy karmią twoje toksyczne predyspozycje. Zastąp stare nawyki nową pasją. Zanim podejmiesz działanie, dwa razy przemyśl swoją intencję.

WODNIK

Ostatni tydzień roku będzie testem dla twojej motywacji. Możesz nagle zwątpić w siebie i przysporzyć sobie przesadzonych problemów. Retrogradacja Merkurego dzieje się po to, aby podarować ci czas na przemyślenia oraz przetworzenie wszystkich wydarzeń. Pewne tematy, które "już zamknęłaś" domagają się ponownego otwarcia. Dzięki temu otrzymasz ważne odpowiedzi na swoje pytania.

RYBY

Możesz mieć ochotę zmienić się jak kameleon i poddać się zupełnie nowym doświadczeniom. Nie zatrać się jednak w czymś, co sprawia, że przestajesz być sobą. Pamiętaj, kim jesteś, nawet gdy próbujesz dostosować się do sytuacji. Zrób sobie przerwę od ludzi czy miejsc, które zmuszają cię do zakładania maski. Nie próbuj spełniać niczyich oczekiwań, jeśli te rzeczy nie współgrają z twoim sercem.