Horoskop tygodniowy 2020 na sezon Strzelca:

Baran

Energia Strzelca sprawi, że zaczniesz dostrzegać prawdy, których wcześniej się wypierałaś. W tym tygodniu pojednasz się ze swoim cieniem. Jeśli dodatkowo otworzysz swoje serce na pewną osobę z bliskiego otoczenia, odkryjesz połączenie na głębokim poziomie i wzmocnisz waszą dotychczasową więź. Staw czoła miłości - pozwól jej być, nawet gdy daleko wam do ideału.

Byk

Ten tydzień pomoże ci zaleczyć rany w twoim życiu lub związku. Lęki znikną, a przypływ odwagi zachęci cię do bycia życzliwszą wobec innych. Doceń stabilność swoich relacji. Sezon Strzelca wydobywa z ciebie kreatywność. Koniecznie połącz się z grupą ludzi o podobnych zainteresowaniach. Może czas zapisać się na jakieś warsztaty?

Bliźnięta

W tym tygodniu nareszcie poczujesz magię. Przyziemne obowiązki staną się milsze, a praca znacznie produktywniejsza. Sezon Strzelca powoduje, że znów jesteś artystką, która zamienia drobiazgi w dzieła sztuki. Tyle się zadzieje, że będzie ci ciężko przestrzegać swojej codziennej rutyny. Zachowaj elastyczność w przypadku nagłych zdarzeń. Daj sobie więcej czasu na wywiązanie się z aktualnych zadań. 

Rak

Raku, wiedz, że kosmos w tej chwili obdarza cię ogromem kreatywnej energii. Nie bądź na nią obojętna. Po prostu z niej skorzystaj! Odwiedzaj ciekawe miejsca i rób rzeczy, jakie naprawdę kochasz. Czeka cię szczęśliwy zbieg okoliczności. Ta chwila będzie krótka, ale warta grzechu. Zamiast martwić się o to, kiedy się skończy, przeżyj ją najintensywniej, jak możesz.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>