Horoskop na ten tydzień - sezon Strzelca

Twardo stąpasz po ziemi, czy pożądasz przygód? Niezależnie od tego, jaką osobą jesteś, sezon Strzelca pociągnie cię za sobą w nieznane. Będziesz musiała zawierzyć przypadkom oraz zaufać swojemu przeznaczeniu. Ten zmienny znak ognia to wieczny uczeń, który nie zabawi długo w jednym miejscu. Wierzy w siebie i nie boi się żadnego ryzyka. Dzięki temu spełnia wszystkie swoje marzenia. Majestatyczny, kochający wolność łucznik celuje swoją strzałę prosto w nieskończone niebo. Symbol reprezentujący ów znak oznacza jego drogę do samopoznania.

Sezon Strzelca 2020 trwa od 22 listopada do 21 grudnia. Aktualnie znajdujemy się pod wpływem Jowisza - planety ekspansji, rządzącej niebiańskim łowczym. Jednak to nie koniec wpływów Skorpiona, ponieważ kochająca intensywność Wenus jeszcze przez chwilę pobędzie w znaku wody. Niestety, Skorpion sprawia, że patronka miłości w jego energii poważnie szkodzi związkom. Przekształca jej dobrą, beztroską naturę w niszczycielską femme fatale. Ta sytuacja ulegnie zmianie dopiero 15 grudnia - wtedy bogini romansu zagości w usłanych różami progach kochliwego Strzelca. 

Czas panowania Strzelca ma moc porywania w odległe krainy. Nawet jeśli ta podróż ma się odbyć tylko i wyłącznie w naszej wyobraźni. Kiedy 23 listopada komunikacyjny Merkury uformuje trygon z marzycielskim Neptunem, zaczniemy poszerzać swoje horyzonty oraz obudzimy w sobie kreatywność. Możemy się spodziewać wielu empatycznych rozmów, które pomogą załagodzić konflikty. Pozwólmy, by ten tranzyt zatarł granice oddzielające nas od innych. Ten korzystny moment na mapie astrologii potrwa do 27 listopada.

Horoskop tygodniowy - Andrzejki i pełnia

Jak zapowiada się najbliższy weekend? W piątek 27 listopada Wenus przeciwstawi się nieprzewidywalnemu Uranowi. To może wywołać niespodziewaną zmianę, do której dojdzie w sferze miłości. Konflikt najpewniej będzie dotyczyć ustalania nowych warunków w związku. Zaważy nawet na silniejszych relacjach, powodując nieoczekiwaną separację. Obecna energia sezonu Strzelca pobudza pragnienie wolności i niezależności. Czeka nas emocjonalna jazda kolejką górską.

Zwieńczeniem tygodnia będzie pełnia w Bliźniętach 30 listopada, której energię odczujemy już w andrzejkową noc. Zjawisko spotęguje rytuały magiczne tradycyjnie odprawiane z okazji tego święta. Przeznacz niedzielę na wróżby, zaklęcia, manifestacje lub żegnanie się z przeszłością. Na niebie dojdzie również do zaćmienia Księżyca - usiądź wygodnie i pozwól, by to Wszechświat dokonał za ciebie najważniejsze decyzje.