Horoskop na styczeń 2024 - nów Księżyca

W magiczną datę 11 stycznia rozpocznie się nów Księżyca w Koziorożcu. Wkraczamy w czas korzystny dla manifestacji oraz uwalniania się od wszelkich ograniczeń. Rok 2024 już emanuje pozytywną wibracją. Oto przed nami wspaniały tydzień do tego, by w pełni wykorzystać swój potencjał.

Co chcesz ulepszyć w tym roku? Wiedz, że w nowiu Koziorożca doświadczysz objawienia wobec swojej przyszłości. 

Styczniowy nów w Koziorożcu nada ton pozostałej części roku. Przełam stare wzorce i stwórz plany na przyszłość. Oto najlepszy możliwy moment na rozpoczęcie dziennika manifestacji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Ta faza wskaże Ci właściwy kierunek, abyś skutecznie spełniła swoje cele. 

Pierwszy nów roku - praca z jego energią

Jak odkryć swoją duchową misję? Twój cel żyje w tobie i może zostać aktywowany podczas nowiu Księżyca w Koziorożcu. Połącz się z intencją, która na tę chwilę wydaje Ci się najbardziej odpowiednia. Znak ziemi pośle w naszą stronę uzdrawiające wibracje. Jeśli jest coś, co chciałabyś uleczyć, zamanifestuj to w fazie nowiu. Luna oświetli ci drogę. Możesz także posłużyć się kryształem i położyć go na części ciała, która jest w potrzebie. Zaopiekuj się sobą. Tego właśnie potrzebujesz, by ochłonąć po przebytym roku.