Horoskop na Walentynki 2024

WODNIK

W te Walentynki możesz poczuć miętę do swojego przyjaciela. Czy wasza relacja przypadkiem nie przeradza się w coś więcej? Zwalcz w sobie strach przed odrzuceniem. Teraz będziesz mieć farta w miłości. Twoje szczere romantyczne wyznanie wzbudzi pozytywną reakcję. Dzięki wpływom Marsa odniesiesz zwycięstwo, jeśli zdecydujesz się wykonać pierwszy ruch. Postaw na autentyczność, a wszystko naturalnie potoczy się na twoją korzyść.

BARAN

Spodziewaj się, że otrzymasz wiadomość od swojego cichego wielbiciela. Odniesiesz też wrażenie, że twoja sympatia zwraca na ciebie większą uwagę niż zwykle. W Walentynki zdobędziesz się na odważny krok i zaplanujesz szaloną przygodę. Ufaj temu, co podpowiada ci intuicja i nie bój się otwarcie wyznać swoich uczuć. Jeśli chcesz wiedzieć, na czym stoisz, teraz jest na to odpowiedni moment. Twoja bezpośredniość zagwarantuje ci chwile pełne namiętności.

BYK

W Walentynki jeszcze bardziej zbliżysz się do swojej ukochanej osoby. Gdy Wenus połączy się z Plutonem, między tobą a twoją bratnią duszą zapanuje cudowne poczucie równowagi. Rozwiniecie między sobą bezwarunkową miłość. Poczujecie głębię i wzajemną akceptację. Tego dnia nie bój się marzyć o tym, jak ma wyglądać twoja przyszłość. Pomyśl, dokąd chcesz, żeby zmierzał twój związek, by otoczyć się pozytywną energią. 

BLIŹNIĘTA

Jak chcesz, żeby wyglądał twój związek za kilka lat? Chociaż wolisz żyć chwilą, zamiast planować przyszłość, w te Walentynki odważ się zamarzyć o zaangażowaniu, małżeństwie i rodzinie, której w głębi duszy możesz tak bardzo pragnąć. Magiczna koniunkcja Wenus i Marsa z Plutonem otworzy twoje serce. Poczujesz w sobie nadzieję, że twe cele niebawem się spełnią. Celebruj miłość, przyciągając do siebie pożądaną energię dla twoich manifestacji. 

RAK

Nadszedł czas, aby postawić jasne oczekiwania w miłości. Twoje relacje nie należą do łatwych, ale jako urodzona romantyczka nie masz prawa się poddać. Rozpal w swoim sercu płomień nadziei i uwierz, że dopiero przeżyjesz historię swojego życia. Czasami myślisz, że to, co najlepsze, jest już za tobą, jednak kosmos da ci znać, że to błędne przekonanie. Jeśli w tej chwili nadal leczysz się z rozstania, w święto zakochanych priorytetowo potraktuj dbanie o samą siebie.

LEW

Tegoroczne Walentynki na pewno cię rozgrzeją. Dzielenie się ciałem, umysłem i duszą z drugą połówką stanie się niezwykłym doświadczeniem, które napełni cię płomienną pasją. Poczujesz, że twoja miłość wykracza poza to, co przyziemne, stając się głębokim, duchowym przeżyciem. Pozwól sobie całkowicie się w niej zatracić, a wzmocnisz swoją romantyczną więź. 

PANNA

Czym dla ciebie jest zaangażowanie? Co powoduje, że poważnie traktujesz swoją miłość? Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy znajdujesz się w związku, tegoroczne Walentynki sprawią, że rozkwitniesz. Wycisz umysł i spójrz na świat z perspektywy serca. Zaplanuj randkę w domowym zaciszu lub zajmij się sobą tak, jak chciałabyś, żeby zatroszczył się o ciebie ktoś inny. Poczuj się kochana i śmiało manifestuj swoje oczekiwania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoje życzenia wkrótce się spełniły, o czym przekonasz się w tym tygodniu.

WAGA

Skieruj na siebie światła reflektorów. Kiedy w Walentynki twoja bogini Wenus połączy się z Plutonem, spojrzysz na świat przez różowe okulary i wzmocnisz swoje romantyczne wibracje. Miłość wypełni twoje serce, inspirując cię do odważnych poczynań. Potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytanie? Ten tranzyt da ci kosmiczną wskazówkę. W święto zakochanych zdobędziesz się na odwagę, aby powiedzieć na głos to, co naprawdę czujesz. Z pozoru zwykła, lecz szczera rozmowa otworzy przed tobą nowy rozdział w miłości. 

SKORPION

Co najbardziej ekscytuje cię w miłości? Połączenie Wenus z Plutonem i Marsem przybliży cię do pragnień twojego serca. Oczaruj swoją bratnią duszę, wysyłając do niej odważną wiadomość lub robiąc jej niespodziankę. W te Walentynki nie bój się iść na całość, nawet jeśli chcesz je spędzić z samą sobą. Twój władca Pluton wzmocni twoje poczucie bezpieczeństwa. Wykonaj krok w przód, zamiast stosować emocjonalny sabotaż. 

STRZELEC

W tym roku Walentynki spędzisz blisko domu. Połączenie Wenus z Marsem w Wodniku otoczy cię poczuciem spokoju. To nic, że lubisz, gdy dużo się dzieje. Teraz powinnaś się wyciszyć i rozkoszować słodkimi chwilami w bardziej konwencjonalny sposób. Pomyśl również o tym, co chciałabyś zbudować ze swoim partnerem w najbliższej przyszłości. Entuzjastyczne rozmowy na temat wspólnego życia ożywią wasze serca. Dzieci będą prawdopodobnie jednym z wielu tematów, które poruszycie.

KOZIOROŻEC

Hej Koziorożcu, ktoś ma na ciebie oko, o czym przekonasz się w te Walentynki. Kiedy Wenus połączy siły z Marsem, stopnieje lód otaczający twoje serce. Poczujesz się wrażliwa i emocjonalna. Spodziewaj się, że usłyszysz miłosne wyznanie. Odważna energia tego tygdnia zachęci cię do romantycznych gestów, a więc nie wahaj się okazać swoich uczuć w wyjątkowy sposób. Na chwilę zepchnij pracę na drugi tor.

RYBY

Nadszedł czas, aby upublicznić swoje życie miłosne. Wszystkie oczy zwrócą się właśnie ku tobie. Pozwól więc, aby te Walentynki wzniosły twój romans na kolejny poziom. Jeśli jesteś w związku, to idealny dzień na opublikowanie postu o swoim ukochanym. Pochwal się swoją uroczą drugą połówką. Prowadzisz żywot singla? Wyjdź do ludzi lub pokaż się w mediach społecznościowych, a przyciągniesz wzrok tej właściwej osoby. Powinnaś jak najlepiej wykorzystać panującą kosmiczną energię, ponieważ właśnie teraz zadzieją się cuda.