Horoskop tygodniowy na nów w Baranie 2023

BARAN 

(20 marca - 19 kwietnia)

To twój sezon, Baranie, znajdziesz się w swoim żywiole. Połączysz się z ognistą energią, która ledwo tliła się w tobie w trakcie zimy. Przyspieszy tempo twojego życia i pojawią się nowe ekscytujące projekty. Nadszedł czas, byś skupiła się na swojej pasji lub marzeniu o niezależnym przedsięwzięciu. W tym tygodniu nie tylko poczujesz inspirację, ale też znajdziesz się w centrum uwagi. Uwierz w to, że jesteś szczęściarą. Otworzy się przed tobą wiele nowych drzwi. 

Sennik: pływać. Co oznacza sen o pływaniu?>>

BYK

W poniedziałek 20 marca Słońce zawita w twoim 12. domu astrologicznym. Zajrzysz za kulisy swojego życia. Poczujesz chęć pobycia w samotności lub oddania się refleksji nad swoją przeszłością. Wiosenny nów w Baranie podkreśli część twojej osobowości, której większość ludzi nigdy nie widzi. Uhonoruj swoje wady i zalety. Poświęć trochę czasu samej sobie, nawet jeśli oznacza to chwilowe odcięcie się od reszty świata. Świadomy wgląd w siebie przyniesie odpowiedzi na twoje najbardziej nurtujące pytania. 

Horoskop na ten tydzień - wszystkie ważne zjawiska >>

BLIŹNIĘTA

Wiosna tchnie powiew świeżości w twoje relacje. Podejmij inicjatywę, jeśli chodzi o nawiązanie nowych kontaktów. Sezon Barana wesprze twoje cele i postawi przed tobą odpowiednich ludzi. Możliwe, że dołączysz do nowego kręgu osób o podobnych zainteresowaniach. Rozwijaj swoje pasje. Częściej wychodź z domu lub zanurz się w dyskusjach w mediach społecznościowych. Bądź przygotowana na to, że inni będą prosić cię o radę częściej niż zwykle.

RAK

Nów w Baranie to nowe przedsięwzięcia w twojej karierze i życiu zawodowym. Odważ się być pionierką w tym, co robisz. W nagrodę zdobędziesz zasłużone uznanie. Wiosna daje ci zielone światło, abyś uwierzyła w swoje przedsięwzięcia i poczyniła ku nim pierwsze kroki. Nie odkładaj nic na później, ponieważ właśnie teraz masz szansę spełnić każde najśmielsze marzenie. 

LEW

Sezon Barana to dla ciebie okres szczęścia. Poczujesz w sobie ognistą motywację i otworzysz się na nową perspektywę. Dziel się swoimi ideologiami z każdym, kto zechce ich wysłuchać. Czujesz, że masz wiele do powiedzenia? Niech świat wreszcie dowie się o twoich pomysłach. Możesz nawet porzucić dotychczasową rutynę, zaplanować podróż lub przeżyć przygodę. W nowiu w Baranie spodziewaj się doświadczeń, które poszerzą twoje horyzonty. 

PANNA

W tym tygodniu podejmij inicjatywę dla wspólnego dobra. Nów w Baranie sprawi, że odczujesz silną potrzebę udzielania pomocy innym. Zostaniesz zachęcona do objęcia przywództwa w sposób, do którego nie jesteś przyzwyczajona. Możesz też spotkać się z sytuacją wymagającą na tobie wytyczenie nowych granic. Kieruj się rozsądkiem i upewnij się, że nie podejmujesz zbyt wielu zobowiązań.

WAGA

Energia wiosny wniesie świadomość i działanie do twojego życia uczuciowego. Ponieważ Baran to twój przeciwstawny znak zodiaku, w jego sezonie poczujesz się nieswojo. Ta ognista siła nakłoni cię jednak to przejęcia inicjatywy w relacjach. Możliwe, że spotkasz się z ekscytującą osobą, która rozpali w tobie płomień pasji. Teraz to ty musisz zrobić pierwszy krok, a spełni się twoja największa fantazja. Zapnij pasy bezpieczeństwa, ponieważ nowa znajomość szybko przerodzi się w intensywny romans. 

SKORPION

Spodziewaj się zmian dotyczących twoich nawyków i codziennej rutyny. Nów w Baranie poprosi cię o ulepszenie obecnych rytuałów. Na szczęście znajdziesz w sobie motywację, by zainicjować nowe przedsięwzięcia. Wszystko, co rozpoczniesz w kolejnych dniach, przyniesie zaskakujące efekty. Wiosną postaw na wysoką produktywność, lecz nie w sferze kariery, a własnego zdrowia. 

STRZELEC

Sezon Barana będzie siłą napędową dla twojej pasji. Koniec ze stagnacją. W twoim życiu nadarzy się wiele okazji do bycia spontaniczną. Pozwól sobie na dzikość serca. Odkryj nowe miejsce, umów się na randkę lub zrób coś szalonego dla swojego crusha. Niech to, co w wyobraźni rozpala w tobie ogień, stanie się twoją codziennością. Kto jak kto, ale ty nie masz problemu z zamienianiem swoich intencji w rzeczywistość. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu dom i życie rodzinne mogą wymagać całej twojej uwagi. Zwłaszcza jeśli chodzi o porządki i dorosłe obowiązki. Zmierzysz się z sytuacją, która wymusi na tobie przejęcie odpowiedzialności. Dynamika Barana jest sprzeczna z twoją naturą, dlatego spodziewaj się zamieszania. Na szczęście będziesz w stanie wykorzystać tę energię, aby załatwić wszystkie zaległe sprawy.

WODNIK

Nów w Baranie zainicjuje w tobie nowe pomysły. W kolejnych dniach będziesz przyswajać nowe informacje szybciej niż zwykle. Całkiem możliwe, że zaangażujesz się w ożywione dyskusje. Twój umysł otrzyma sporo stymulacji. Ważne, abyś popracowała nad sposobem, w jaki wyrażasz swoją opinię. Twoje poglądy mogą zostać odebrane ostrzej, niż się tego spodziewałaś. 

RYBY

Księżyc w Baranie zachęci cię do działania w sferze pieniędzy. Popraw swoje nawyki związane z wydatkami i odkryj nowe sposoby zarabiania na życie. Tej wiosny masz szansę się wzbogacić. Nawet jeśli wiąże się to z proszeniem o podwyżkę lub awans. Zamiast dokonywać impulsywnych zakupów, zamanifestuj finansową obfitość.