Horoskop tygodniowy - szykuj się na wiosnę

RYBY

To ostatni tydzień sezonu Ryb, a więc korzystaj z mocy swojego żywiołu. Możesz mieć wyostrzoną intuicję i niewytłumaczalne, spontaniczne przeczucia wobec sytuacji, którą obecnie przeżywasz. Ostrzegamy jednak, żeby trzymać się faktów. Z panującą energią Saturna w Rybach łatwo odpłynąć. Zamiast żyć iluzją, doszukuj się prawdy. Skup się na swoich ziemskich obowiązkach, żeby nie utonąć w świecie fantazji. 

Saturn w Rybach - ważny przekaz na ten tydzień >>

BARAN

W tym tygodniu otoczą cię potężne wibracje, które wskażą ci twoje najmocniejsze strony. Możesz cieszyć się wspaniałą reputacją w towarzystwie lub wspinać się wysoko po szczeblach kariery. Inni patrzą na ciebie jak na lidera. Nie bój się prosić o to, czego chcesz. Korzystaj z wrodzonych zdolności przywódczych, żeby nawiązywać ciekawe współprace. Upewnij się, że masz narzędzia do realizowania swoich śmiałych projektów. 

BYK

Energia tego tygodnia otworzy twoje serce na nowe znajomości. Pora wyleczyć się z przebytych złych doświadczeń. Uwierz, że czeka cię ekscytująca przyszłość. Ludzie doceniają twoje towarzystwo, bo emanujesz spokojem i dobrocią. Oderwij się od pracy, żeby spędzić więcej czasu na łonie natury. Wszechświat znajdzie sposób, by wkrótce zapoznać cię z kimś wartym twojej uwagi. 

BLIŹNIĘTA

Co radzi twój horoskop tygodniowy? Na dniach poczujesz, że wszystko jest możliwe, nawet twoje najśmielsze marzenia. Odsuń na bok przyziemne obowiązki, by pofrunąć w kierunku wszystkich wspaniałych rzeczy, które już dostrzegasz na swoim horyzoncie. Weź sprawy związane z karierą w swoje ręce, nawet jeśli ktoś odciąga cię w drugą stronę. To ty decydujesz o swoim szczęściu. Postępuj zgodnie z własnym sumieniem.

RAK

Twoja perspektywa otwiera się na oścież i dostrzegasz przed sobą nowe możliwości. Nadchodzą przełomowe chwile - okazje, które nie mogą się doczekać, aż mądrze je wykorzystasz. Podczas ostatniej pełni księżyca z pewnością doznałaś kreatywnego olśnienia. Zastosuj nowe pomysły w swojej pracy. Nie pozwól, by ominął cię potencjał kolejnych dni. 

LEW

Możesz zapragnąć zwiększonej intymności. Tęsknisz za połączeniem z partnerem wykraczającym poza to, co przyziemne. Relacją, w której dzielisz się każdym sekretem. Taki poziom zaufania wymaga czasu, dlatego nie spiesz się z rozwijaniem związku. Póki co badaj, czym jest dla ciebie miłość i małymi kroczkami opuszczaj strefę komfortu. 

PANNA

W tym tygodniu zamienisz się w marzyciela, który nie ma ochoty nigdzie się spieszyć. Możesz mieć trudności z wypełnianiem obowiązków i pracą na zwiększonych obrotach. Tylko czy te działania są warte świeczki? Poświęcenie się dla drugiej osoby teraz będzie znacznie ważniejsze niż dążenie do sukcesu i udowodnianie, że jesteś najlepsza. 

Wskazówki na ten tydzień dla wszystkich znaków zodiaku >>

WAGA

Zjawiska w tym tygodniu uwrażliwią twoje wnętrze. Możesz stać się bardziej współczująca wobec innych. Pozwól sobie dawać miłość i otrzymywać ją w zamian. Upewnij się, że w twoich związkach panuje równowaga. Bezinteresowność to pozytywna cecha, ale gdy ktoś bierze i nie daje nic od siebie, w pewnym momencie musisz powiedzieć "nie". 

SKORPION

Spodziewaj się kolejnej fali kreatywności. Jeśli ciągnie cię do malowania, tańca, pisania lub rzemiosła, nadszedł czas, aby spontanicznie to zrobić. W tym tygodniu ożywa twoja wyobraźnia, a ciało jest gotowe, by zamienić wizje w czyn. Obudź artystkę, która drzemie w twojej duszy. Niech twoje burzliwe emocje znajdą ujście w konstruktywnych działaniach. 

STRZELEC

Ten tydzień może cię zainspirować. Zechcesz wyrażać siebie w odważny sposób i zacząć obnażać się ze swoich uczuć. Uwolnij się od strachu przed osądem. Uwierz, że kosmos wspiera cię w twoich działaniach. Wiele osób czeka na okazję, żeby powiedzieć ci, jak dumne są z tego, co robisz. Wystaw się na pochwały od innych i pozwól odejść negatywnej energii. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu Merkury wesprze cię w komunikacji. Czekają cię szczere rozmowy, którymi pomożesz sobie i innym. Pozwól, by ludzie swobodnie wyrażali przy tobie swoje zdanie, bez strachu przed natychmiastowym osądem. Zamiast krytykować, wspieraj mądrym słowem. Odbuduj swoje poczucia uziemienia, zaprowadzając harmonię w relacjach.

WODNIK

Wkrótce powitasz wiosnę w kwitnącym nastroju. Świat nagle przybierze wszystkie kolory tęczy, a życie rodzinne wyda się spokojniejsze. Możesz mieć ochotę wydawać pieniądze na chwilowe przyjemności dla ciała i ducha. Masz prawo rozpieszczać samą siebie. Pielęgnuj swoją przestrzeń osobistą - może czas odpocząć od kilku toksycznych osób?