Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 2023

W momencie, gdy życie znów zwolniło tempo i ochłonęliśmy po sezonie zaćmień, nadchodzi kolejne dramatyczne zjawisko. Zapnij pasy bezpieczeństwa, ponieważ w tym tygodniu Wszechświat zabierze Cię na kolejną przejażdżkę. Już w poniedziałek 13 listopada 2023 niebo zaciemni się od nowiu w Skorpionie.  Napięcie będzie wysokie, a relacje zostaną poddane kolejnym próbom.

Nów w Skorpionie 13 listopada 2023 wróży wstrząsy i zmiany w życiu osobistym.

Nów Księżyca w Skorpionie swoją energią wpłynie na losy każdego z nas. Większość osób nie ucieknie przed skutkami ubocznymi tej fazy. Według astrologii szczęście dopisze tylko trzem znakom zodiaku - sprawdź, czy jesteś na tej liścieJeśli się na niej nie znajdujesz, przygotuj się na ważne duchowe wyzwania. 

Skorpion skieruje swoje żądło na relacje

Skorpion to znak wody znany ze swojej intensywności. Listopadowy nów wiąże się z poważnymi zmianami i rozmowami pod wpływem emocji. Wypchnie nas ze strefy komfortu i pomoże wkroczyć w zupełnie nowy rozdział. Otrzymamy od losu czystą kartę oraz potężną okazję do manifestacji. Ten nów najbardziej wpłynie na relacje. Pogłębi Twoją więź z kimś Tobie pisanym, ale też wypali toksyczne przywiązania. Choć wejście w "nowy etap" może być przerażające, nie masz czego się bać, jeśli wiesz, dokąd zmierzasz. 

Horoskopy na nów Księżyca w Skorpionie: