Horoskop tygodniowy 2023 na drugi tydzień stycznia

KOZIOROŻEC

Aby twój związek rozkwitł silnie i zdrowo, musisz być otwarta na zaangażowanie, jakiego wymaga miłość. Jeśli poddasz się bez walki, stracisz szansę na budowę pięknej przyszłości. Naucz się stawiać czoła wyzwaniom i po prostu je pokonywać. W tym tygodniu otwórz swoje serce na oścież. Wpuść drugą osobę do swojego wnętrza, żeby na nowo rozpalić wasze uczucie. 

BARAN

W tym tygodniu popracuj nad tą częścią siebie, której nikt nie widzi. Odniesiony sukces nie będzie miał znaczenia, jeśli nie staniesz twarzą w twarz ze swoim cieniem i nie zaakceptujesz swojego prawdziwego, kompletnego "ja". Zaakceptuj skazy. Zamień je w swoją siłę. Spraw, by to, jak postrzegają cię inni, współgrało z tym, kim czujesz się w środku. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BYK

Każdy medal ma dwie strony. Łatwo jest patrzeć na świat z jednej perspektywy i zapomnieć, że istnieje wiele innych punktów widzenia. Pozostań otwarta na zmiany. Bądź gotowa przyjąć nową teorię, nawet jeśli twoja uparta natura upiera się przy tym, co już wiesz. W twoim życiu dzieje się coś, czego nie zauważasz. Czas poszerzyć swoje pole widzenia.

BLIŹNIĘTA

Masz moc tworzenia własnego świata. Osiągnięcie niezależności może kosztować twój komfort, ale uwolni cię od przywiązania. Nie musisz wiecznie polegać na innych. Zaufaj, że masz umiejętności niezbędne nie tylko do przetrwania, lecz również do samorozwoju. Poczyń pierwsze kroki ku swojej wolności. 

RAK

Twoje uczucia do kogoś są silne, jednak możesz znajdować się na rozdrożu. Nadszedł moment, by zadecydować, czy chcesz poświęcić czas na swój rozwój osobisty, czy też poświęcić siebie dla związku. Oba wybory będą wiązać się z wieloma konsekwencjami. Tylko upewnij się, że to ty podejmujesz decyzję, a nie ktoś inny.

LEW

Rzeczywistość, w której żyjesz, to soczewka, przez którą oglądasz świat. Odnosisz wrażenie, że twoje życie w ostatnim czasie przypomina film? Pamiętaj, że to ty jesteś jego reżyserem i masz realny wpływ na to, jak potoczy się dalszy scenariusz. Nie zawiedziesz się na swoich kolejnych poczynaniach, jeśli będziesz kierować się sercem. Wybacz sobie błędy ostatniego roku. Otocz się miłością własną i opieką, szczególnie kiedy odczuwasz frustrację. 

PANNA

Przełamujesz bariery, które uniemożliwiały ci pełne doświadczanie twojej kreatywności. Strach czy zwątpienie w samą siebie powstrzymuje cię od czerpania inspiracji i przekazywania światu swoich dzieł. To, co tworzysz, ma znaczenie dla innych. Nie zachowuj swoich talentów wyłącznie dla siebie. Skończ ze skromnością. Pokaż na co cię stać. 

WAGA

Łatwo zawinąć się w kokon w domowym zaciszu, by odizolować od wścibskich oczu. Kiedy jesteś sama, nikt cię nie osądza i unikasz publicznego niepowodzenia. Jednak tym samym rezygnujesz z możliwości, że zamiast porażki odniesiesz sukces. Myśl o podjęciu decyzji czy ryzyka czasem cię przeraża. W tym tygodniu potraktuj swój cel jak obowiązek, z którym jesteś gotowa się zmierzyć. Nie czekaj na słowa zachęty. Po prostu zrób to, co czujesz, że jest dla ciebie ważne. 

SKORPION

Przesadnie koncentrujesz się na drobnym szczególe, który z dnia na dzień przeradza się w wielki problem. Z tego powodu możesz być tak rozedrgana emocjonalnie, że zapominasz o wszystkim innym. Nie dostrzegasz jasnych stron. W tym tygodniu cofnij się o krok i doceń pozytywy swojej sytuacji. Przekonasz się, że wielokrotnie bywało gorzej. To, co teraz wydaje się dramatem, na większą skalę nie ma żadnego znaczenia. Powstań, otrzep się z kurzu i wykonaj ważny krok ku swojej przyszłości. 

STRZELEC

Przed tobą wiele ważnych decyzji do podjęcia, które wpłyną na to, jaki będzie ten rok. Bacznie przyjrzyj się temu, w co i kogo inwestujesz swoją energię. Każda z pozoru drobna rzecz pojawiająca się w twoim życiu będzie wymagać od ciebie uwagi i poważnego zastanowienia się. Unikaj niepewnych sytuacji. Ten czas nie sprzyja planowaniu małżeństwa czy podejmowaniu decyzji o rozstaniu.

WODNIK

Jeśli przez cały czas marzysz o sukcesach, lecz nie bierzesz pod uwagę pracy, jakiej wymaga ich osiągnięcie, te wizje pozostaną tylko w twojej głowie. Przestaw się ze spokojnej rutyny na tryb zwiększonej wydajności. Nie zapomnij też o tym, by włożyć wysiłek w polepszenie relacji z samą sobą. Zdrowie to podstawa. Zacznij od środka. 

RYBY

W tym tygodniu może cię spotkać mały kryzys tożsamościowy. Nie pozwól dać się skurczyć w oczach innych kiedy w twoją stronę padną słowa krytyki. Postępuj zgodnie z samą sobą i nie zaprzeczaj swojej wyjątkowości. Pielęgnuj swoje talenty oraz mocne strony, a udowodnisz niedowiarkom, że grubo się mylą.