Wenus w Wadze - listopad 2023

SKORPION

Wenus w Wadze poprosi Cię o wsłuchanie się w potrzeby Twojego ciała. Poczuj, gdzie Cię boli i nie lekceważ zmęczenia. W listopadzie zwracaj uwagę na to, co spożywasz, pijesz oraz jaką energię wpuszczasz do swojego kręgu. Spodziewaj się też proroczych snów i znaków od Wszechświata. Przywrócenie równowagi między ciałem a duszą teraz będzie dla Ciebie niezwykle dobroczynne.

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BARAN

Podczas tranzytu Wenus w Wadze zauważysz zmiany zachodzące w Twoich relacjach. Kto wie, może właśnie rozpoczniesz nowy związek lub poznasz kogoś, kto wpłynie na Twoje życie. Ta wibracja zachęci Cię do stworzenia partnerstwa, na jakie zasługujesz i którego skrycie pragniesz. Oceń, na czym stoisz. Zwalcz krytyczny głos ego. Pora szczerze się zaangażować. 

BYK

Wenus w Wadze zachęci Cię do gruntownych porządków i upiększenia Twoich wnętrz. Oczyść swoją przestrzeń, a następnie zajmij się tym, co zalega w Twojej szafie. Czas podrasować styl i pozbyć się staroci. Możesz też mieć ochotę na wypróbowanie nowej rutyny pielęgnacyjnej. Cokolwiek chcesz ulepszyć, teraz jest na to czas. Spełnij zachcianki swojej wewnętrznej bogini. Zacznij od czynienia siebie piękną od środka. 

BLIŹNIĘTA

Wenus w Wadze zachęci Cię do ponownego połączenia się ze swoją kreatywnością. Obudź tę część Ciebie, która cieszy się jak dziecko z drobnych powodów i osiąga wolność poprzez tworzenie. Planeta Kobiet w żywiole powietrza jest nastawiona na dobrą zabawę. Nie pozwól, by ktokolwiek wpłynął na Twój humor. Inspiruj, odkrywaj, świętuj, manifestuj. Ten tydzień wspiera Twoją wrodzoną artystkę. 

RAK

W tym tygodniu Wenus Cię uwrażliwi i z pewnością poczujesz jej opiekuńcze wibracje. Wycofaj się do swojej bezpiecznej przestrzeni, która da Ci wytchnienie od codziennych spraw. Gdy planeta miłości przebywa w Wadze, zajmuje się uzdrawianiem relacji. Zostaniesz zachęcona do przebaczenia komuś, kto Cię zranił, aby na dobre zakopać kość niezgody.

LEW

Stajesz się kimś innym. Przechodzisz metamorfozę. Wenus w Wadze obnaży przed Tobą różne opcje. Możesz poczuć inspirację do zmiany wyglądu lub pokazania światu swojej nowej tożsamości. Poznawanie siebie to proces, który trwa całe życie. Jak wąż, zrzucasz z siebie starą skórę, czy to się komuś podoba, czy nie. Pozwól, aby ów tranzyt wzmocnił Twoje poczucie własnej wartości. 

PANNA

Wenus w Wadze wzmocni Twoje poczucie stabilności. Zamień swój dom w przystań komfortu. Zrób zakupy, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwa. Zapełnij swoją jesienną spiżarnię. Poświęć chwilę na praktykę uziemienia, łącząc się z naturą na zewnątrz. Ciesz się połączeniem ze światem zewnętrznym, zaspokajając potrzeby wszystkich pięciu zmysłów.

WAGA

Wenus wzmocni połączenie z Twoją duchową inteligencją. Po letargu zaćmień nagle doświadczysz fali nowych pomysłów. Daj się zainspirować poprzez stymulujące rozmowy i pouczające doświadczenia. Potrzebujesz nowej muzy, dzięki której znów ruszysz do przodu. Oczekuj jej w swoim najbliższym otoczeniu. Nic, co wydarzy się w tym tygodniu, nie będzie przypadkowe.

Bettmann/Getty Images

STRZELEC

Energia Wenus w znaku Wagi zachęci Cię do podkreślania swojej indywidualności. Nie bój się być "dziwna" i odstawać od grupy. Im bardziej jesteś sobą, tym bardziej zostajesz zauważona przez ludzi, którzy szczerze Cię doceniają. Ten tydzień wzmocni Twoje więzi z bratnimi duszami i wspierającą Cię społecznością. 

KOZIOROŻEC

Tranzyt Wenus w Wadze przynosi obfitość. Przyczyni się do wzrostu w Twojej karierze. Możesz zechcieć podjąć się nowych obowiązków i zaangażować się w obiecujące cele. Przejmij władzę nad tym, dokąd zmierza Twój sukces. Oto potężny moment w miesiącu, aby urzeczywistnić swoje manifestacje.

WODNIK

Radosna Wenus w Wadze porwie Cię ku przygodzie. Możesz poczuć się zmęczona tą samą rutyną. Skorzystaj więc ze spontanicznych opcji na zdobycie nowych doświadczeń. Ten tydzień podaruje Ci świetną okazję, by przeskoczyć do kolejnego rozdziału. Poczuj wiatr w skrzydłach. Za chwilę odlecisz. Listopad odświeży Twoją perspektywę. 

RYBY

Wenus w znaku Wagi zachęci Cię do duchowej przemiany. Tym razem może bardziej chodzić o zakończenie niż nowy początek. Jednak gdy jedne drzwi się zamykają, kolejne otwierają się przed Tobą na oścież. Pozwól, aby ten tranzyt oczyścił Cię z tego, co już Ci nie służy. Pozbądź się ciężaru, wyrównaj długi i rozstań się ze swoją przeszłością.