Wrześniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

PANNA

Wenus w Lwie namiesza w Twojej rutynie. Brawurowa energia kota zodiaku może sprawić, że Twój doskonały plan nagle legnie w gruzach. Z trudem połączysz obowiązki w domu ze swoją karierą. Miej się na baczności, bo chwila przyjemności zaprzepaści owoce Twojej ciężkiej pracy. Znajdź zdrowy rytm w codziennych czynnościach, które z powrotem postawią Cię na nogi. 

BARAN

Ognista Wenus w Lwie namówi Cię na przygodę. Możesz mieć ochotę zrealizować najśmielszy scenariusz, który przychodzi Ci na myśl. Ten szczęśliwy tranzyt na chwilę oderwie Cię od rzeczywistości. Jeśli jesteś w związku, zrób coś szalonego razem ze swoją drugą połówką. Po tygodniach konfliktów nadszedł czas, aby podkręcić miłosną atmosferę. Szykuj się na weekendowe wyjście - znajomi zapukają do twoich drzwi. 

BYK

Wenus w Lwie zaprowadzi przełom w twoich relacjach. Początkowo może być Ci z tym niewygodnie, jednak finał pozytywnie Cię zaskoczy. Największa transformacja zajdzie w sprawach łóżkowych. Czyżbyś właśnie na nowo odkrywała tę sferę? Trwająca retrogradacja Merkurego sprawi, że wreszcie wyrzucisz z siebie słowa, które od miesięcy Ci po głowie. Zmiana jest dobra i będzie łatwiej, jeśli przyjmiesz ją z otwartymi ramionami.

BLIŹNIĘTA

Bogini miłości w znaku Lwa dla Ciebie oznacza płomienny romans. Spodziewaj się, że poznasz kogoś atrakcyjnego, kto od razu porwie twój umysł. Możesz też uskrzydlić swój aktualny związek, oferując kreatywne spędzanie czasu razem. Uwolnij swoją wewnętrzną artystkę i pozwól sobie na odważną ekspresję. Weekendowy tranzyt Wenus z Merkurym zachęci Cię do podjęcia współpracy z twórczą duszą nadającą na tych samych falach. 

RAK

Wrzesień nie jest łatwy dla twoich spraw rodzinnych. Na szczęście sezon Panny sprzyja sojuszom i w tym tygodniu ogrzeje Twój dom. Spodziewaj się pozytywnych zmian w relacjach ze swoimi najbliższymi. Transformacja zajdzie tam, gdzie pojawiły się najboleśniejsze konflikty. Naucz się wybaczać i uprzątnij swój bałagan. Niech w twojej duszy znowu zapanuje spokój. 

Chakkarin Wattanamongkol/Getty Images

LEW

Pod wpływem Wenus w Lwie staniesz się mistrzynią flirtu. Uważaj tylko, aby Twoja gra słowna nie zraniła uczuć kogoś, na kim Ci zależy. W tym nietaktownym czasie zbyt łatwo przyjdzie Ci mówienie rzeczy, które przekraczają zdrowe granice. Ignoruj wiadomości od eks. Dawny kochanek widzi, że emanujesz szczęściem i może zechcieć to zniszczyć. Udowadnianie sobie, że jeszcze mu na Tobie zależy, niestety nie przyniesie Ci żadnej satysfakcji. 

WAGA

W tym tygodniu poczujesz w sobie miłość w najprostszym znaczeniu tego słowa. Ktoś pobudzi twoją wyobraźnię i wywoła motyle w brzuchu. Puść wodze fantazji, pozwalając kwitnąć temu zauroczeniu. A może zwyczajnie zakochasz się w pięknie swojego życia? Poświęć czas na znalezienie nowych inspiracji. Twoje serce pod wpływem Wenus w Lwie domaga się czegoś rozgrzewającego na chłodniejsze wieczory. Nakarm swoją wenę i nie ignoruj znaków. 

SKORPION

W tym miesiącu możesz czuć się bardzo nieswojo. Skorpiony w tej chwili doświadczają transformacji w duchowym sektorze domu i rodziny. Być może musisz przemyśleć te wartości, jeszcze raz pytając siebie, czego chcesz. Ostatnie doświadczenia mogły ci pokazać, jakie życie jest dla Ciebie, a co już Ci nie służy. Wprowadzaj zmiany, które w przyszłości zapewnią Ci najwyższe poczucie bezpieczeństwa. 

STRZELEC

Wenus w Lwie sprawia, że jeszcze bardziej się w sobie zakochujesz. Dobra energia, którą emanujesz w środku, przyciągnie do Ciebie pożądane wydarzenia. Znajdź w sobie odwagę na realizację swoich najśmielszych pomysłów. Korzystaj z darów losu, ponieważ właśnie teraz zgarniesz nagrodę za podjęcie ryzyka. Zrób listę swoich najważniejszych intencji i powtarzaj je jak mantrę codziennie o poranku. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu zabraknie Ci czasu na poświęcenie się sprawom domowym. Praca wysuwa się na pierwszy plan. Możesz zostać zmuszona do ponownego rozważenia swoich projektów. Jakaś kwestia wymaga poprawki. Wenus w Lwie sprawi, że będzie Ci trudniej zapanować nad swoimi wydatkami. Wstrzymaj się przed podpisywaniem umów, dopóki trwa retrogradacja Merkurego. 

WODNIK

Wiatr zmian pędzi w twoją stronę. Podczas tranzytu Wenus w Lwie doświadczysz wewnętrznego wzrostu. Zostawisz w tyle wszystkie rzeczy, które już Ci nie służą. Otaczaj się ludźmi inspirującymi Cię do dalszego rozwoju. Zmiana, im bardziej jest przerażająca, tym wspanialszą obiecuje przyszłość. Jeśli masz skoczyć na głęboką wodę, to powinnaś zrobić to właśnie teraz.

RYBY

Wenus w Lwie przechodzi przez twoją strefę odrodzenia. Spodziewaj się wielu pozytywnych zmian, które zapoczątkuje ten tydzień. Szczęście dotknie twojej kariery i miłości. Pielęgnuj nawyki rozpoczęte we wrześniu, bo dzięki nim poprawisz swoje zdrowie. Potrzeba Ci czasu oraz dyscypliny. Nic nie trwa wiecznie - życie przeszłością opóźni twoje plany na wymarzone jutro.