Horoskop tygodniowy na początek listopada 2023

SKORPION 

Sezon świetności Skorpiona trwa w najlepsze, o czym zapewnia horoskop na listopad. Wykorzystaj kolejne dni na podsumowanie, jak daleko zaszłaś i zaplanowanie, co chciałabyś osiągnąć. Teraz, w tygodniu po zaćmieniu Księżyca, wciel w życie kilka intuicyjnych zmian. Twój najpiękniejszy sen stanie się prawdą, jeśli ani przez chwilę w siebie nie zwątpisz i nie obejrzysz się w tył.

Sezon Skorpiona wyostrza intuicję i naprowadza na ścieżkę zgodną z pragnieniami duszy. 

BARAN

Odnosisz wrażenie, że ostatnie miesiące wywołały w Tobie wielką duchową przemianę? Nie jesteś w błędzie. Listopad sprawi, że spojrzysz świat z nowej perspektywy, do której dojrzewałaś w ciągu tego roku. Twoja planeta Mars wzmocnia Cię na więcej niż jeden sposób. Zechcesz nauczyć się czegoś nowego, czym ulepszysz swoją dotychczasową pracę. W kwestii relacji stawiaj na kompromis. Postaraj się docenić zalety partnerstwa. 

BYK

W tym tygodniu drobne zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem. Zmęczona monotonią, zwalniasz tempo w pracy i nie potrafisz myśleć kreatywnie. Potrzebujesz zmiany, jednak by ją sprowokować, powinnaś nakreślić sobie konkretny plan. Poświęć chwilę na relaks, a w jego trakcie manifestuj swoje największe pragnienia. Sezon Skorpiona dotknie głębin twojej duszy, żeby pomóc Ci odkryć Twój prawdziwy cel.

BLIŹNIĘTA

Marnujesz czas na analizowanie rzeczy, na które nie masz żadnego wpływu. Podejmujesz w głowie setki decyzji i próbujesz przewidzieć ich konsekwencje. W efekcie zaczynasz martwić się na zapas, co nie wpływa dobrze na Twój stan psychiczny. Zjawiska dziejące się w tym tygodniu mogą sprawić, że złe emocje wezmą górę. Rób wszystko z umiarem i zachowaj ostrożność. Miej się na baczności - ktoś spróbuje Cię zranić. 

RAK

Odnosisz sukcesy, lecz zamiast się cieszyć, stajesz się coraz bardziej nieufna. Im więcej osiągasz, tym większy jest twój lęk przed rozczarowaniem. Zamiast poddawać się wątpliwościom, krocz do przodu zgodnie z głosem swojego serca. Znaki wodne powinny zawsze polegać na swojej wrodzonej, silnej intuicji. Bądź ostrożna, ale nie do przesady. Nie pozwól, żeby strach zablokował kreatywność. 

LEW

Czas na powrót do strefy komfortu. Co możesz zrobić, żeby poczuć się bezpiecznie? Jak chcesz osiągnąć mentalny spokój? Przemyśl odpowiedzi i zbuduj wokół siebie przytulną przestrzeń, w której przezimujesz do nowego roku. Nie pozwól, aby twoje myśli w tym tygodniu doprowadziły Cię do frustracji. Czerp radość z jesiennego uziemienia. Pozbądź się poczucia, że za wszelką cenę musisz coś udowodnić. 

PANNA

Październik dał ci w kość i mocno obniżył twoje poczucie wartości? Jeśli czujesz, że teraz jesteś słabsza niż zwykle, pomyśl o tym, co buduje Twoją samoocenę. Zastanów się, jakie czyny sprawiają, że obrastasz w piórka oraz zyskujesz kontrolę. Uświadom sobie, że to nie świat zewnętrzny, lecz ty sama definiujesz, kim naprawdę jesteś. Przestań nieustannie zawyżać poprzeczkę. Zamiast być swoim wrogiem, otocz się miłością. Wszystko się ułoży, gdy znów uwierzysz w siebie. 

Camerique/Getty Images

WAGA

Czas zostawić za sobą swoje dawne "ja". Ten rok sprawił, że ta postać zapadła się pod ziemię. Jesteś innym człowiekiem, który od nowa buduje cały swój system wartości. W Twoją stronę zmierza wielka przemiana związana z domem, rodziną i partnerstwem. Zaczynasz budować fundament pod swoją przyszłość. Uwierz w swoje długoterminowe cele. Pamiętaj, że przyciągasz do siebie energię równą temu, czym sama emanujesz do Wszechświata

STRZELEC

Pełnia jesieni to dla Ciebie pora wytężonej pracy nad sferą duchową. Co sprawia, że masz tyle negatywnych myśli? Dlaczego nieustannie zamartwiasz się o przyszłość? Przestań kierować się swoim ego i odpuść rzeczy, które Ci nie służą. Gdy przyjrzysz się bliżej swoim problemom, dojdziesz do wniosku, że sama je stwarzasz. Budujesz wokół siebie niewidzialne blokady, a przecież jesteś dzielnym, nieposkromionym Strzelcem! Z pesymizmem zwyczajnie Ci nie do twarzy.

KOZIOROŻEC

Ten tydzień będzie sprzyjać Twojej karierze. Przyłóż się do pracy, bo teraz masz szansę odnieść znaczący awans. Dzieją się rzeczy, których tak bardzo wyczekiwałaś w ostatnich miesiącach. Jednak to nie oznacza, że możesz zaniedbać swoich bliskich kosztem własnych interesów. Mars wkracza do twojej strefy rodzinnej. Powinnaś zadbać o swoje relacje, w przerwie na priorytety zawodowe.

WODNIK

W tym roku udało Ci się wyjść daleko poza swoją strefę komfortu. Już nie zamykasz się w sztywnych ramach. Wiesz, czym jest walka o wolność i marzenia. Teraz nie możesz zatrzymać się w miejscu. Skorpion przechodzi przez twój sektor kariery, by pomóc ci osiągnąć Twoje cele zawodowe. Skorzystaj ze swoich nowych kontaktów, dzięki nim będziesz w stanie wspiąć się jeszcze wyżej. 

RYBY

Unikasz konfrontacji ze swoim mrokiem. Nie chcesz przyznać się przed sobą do popełnionych błędów. Boisz się zobaczyć ten krzywy obraz siebie, który nieustannie prostujesz w swoich myślach. Niestety, sezon Skorpiona zmusza do przepracowania wszystkich trudnych spraw. Musisz popłynąć w odmęty swojej duszy, żeby zjednoczyć się ze swoim cieniem. Dopiero kiedy zmierzysz się z dawnymi lękami, przyszłość otworzy dla Ciebie swoje wrota. Czy jesteś gotowa na postęp? Postaraj się zrobić go właśnie teraz.