Niebieska pełnia w Rybach 2023: horoskop

Aż trudno uwierzyć, że już prawie wrzesień. Lato przemija, a Merkury ponownie wkroczył w retrogradację. Znajdujemy się również w sezonie Panny. Ponieważ Merkury rządzi tym znakiem, za chwilę wszyscy doznamy trudności związanych z planowaniem i organizacją. Najważniejszym wydarzeniem tygodnia będzie jednak Niebieska Pełnia w Rybach. Ta rzadka faza przynosi najbardziej wyjątkowe sytuacje.

Pełnia w Rybach, chociaż będzie pozytywna, utrudni nam kierowanie się logiką. 

Słynny Blue Moon, czyli Niebieski Księżyc, to druga pełnia kalendarzowa w tym samym znaku zodiaku. Już 30 sierpnia 2023 Luna ponownie zabłyśnie w Rybach, aktywując w nas wiele zmian. Kolejne dni będą intensywne, dlatego lepiej zapiąć pasy bezpieczeństwa. Ryby dryfują po oceanie marzeń, nie zważając na logikę. Wyrzucą na powierzchnię to, co niewygodne, żeby oczyścić nas z negatywnej energii. Coś na dobre się zakończy, by zwolnić miejsce na przeznaczone nam nowe doświadczenia.

Kiedy w kalendarzu pojawiają się dwie pełnie w tym samym znaku zodiaku, nasza praca duchowa trwa ponad miesiąc. To, co wydarzyło się w pełni 1 sierpnia, za chwilę znów zyska na znaczeniu. Połącz się ze swoją intuicją i puść chęć kontroli nad swoim życiem.

Pozwól, żeby Wszechświat wziął sprawy w swoje ręce. Niebieska Pełnia zbliża do przeznaczenia.