Horoskop tygodniowy na Niebieski Księżyc

PANNA

Otwiera się przed Tobą tak wiele nowych drzwi. Ten tydzień obdarzy Cię dobrą energią, która będzie sprzyjać wytężonej pracy. Skorzystaj z przypływu pewności siebie, by otwarcie mówić o swoich pomysłach. Oto czas sprzyjający stawaniu się pionierką we wszystkim, czym się pasjonujesz. Niebieski Księżyc stwarza okazję do posprzątania domu i podsumowania tego, co najważniejsze. Jakie projekty, cele czy działania zostały ukończone lub stały się ciężarem, którego już nie chcesz dźwigać na swoich barkach? 

BARAN

Energia Ryb sprawi, że przyjdzie Ci do głowy kolejne marzenie. Możliwe, że utknęłaś na swojej drodze, a to, nad czym skupiałaś się w przeszłości, już nie przynosi Ci żadnych korzyści. Niebieski Księżyc zachęci Cię do odrzucenia starych zobowiązań na rzecz nowych, które dadzą ci poczucie spełnienia. Zaprojektuj w myślach swoje przyszłe życie. Zacznij rozwijać się w dziedzinie sprawiającej Ci najwięcej radości. 

BYK

Niebieski Księżyc uderzy w Twój sektor zawodowy. Oceń swoje aktualne stanowisko pracy i reputację, jaką cieszysz się w branży. Nadszedł czas na zmianę sposobu interakcji z Twoimi współpracownikami. Wrodzony upór Byka może jednak sprawić, że będzie to dla Ciebie niewygodne. Niestety, innowacje są w tej chwili wskazane i powinny zastąpić twoje dawne metody. Sukces jest wart wysiłku. Wykorzystaj energię tej pełni do pracy nad samodoskonaleniem. 

BLIŹNIĘTA

Druga sierpniowa pełnia Księżyca aktywuje w Tobie wewnętrzną transformację. Nagle zdasz sobie sprawę, że coś, co lubiłaś robić do tej pory, już nie jest twoim powołaniem. Zaczniesz spoglądać na świat w inny sposób, dryfując po nieznanych wodach Ryb. Poświęcisz więcej czasu na studiowanie szczegółów, zamiast bez namysłu rzucać się w nową pasję. Może być też odwrotnie. Nareszcie zdobędziesz się na to, by zrobić coś, na co nie miałaś odwagi. Niezależnie od tego, co postanowisz, doświadczysz zupełnej zmiany perspektywy. 

Fox Photos/Getty Images

RAK

Tydzień pełni w Rybach będzie sprzyjać rozwiązywaniu problemów. W twoim przypadku dotyczy to rodziny i relacji międzyludzkich. Doświadczysz uzdrowienia w sprawach dotkniętych konfliktem, ciągnących się za Tobą już od dłuższego czasu. Możesz być gotowa na konfrontację z rodzicami lub swoim eks. Połączysz się z kimś w zupełnie nowy sposób, żeby naprawić błędy z przeszłości. Przygotuj się na falę głębokich emocji, która ostatecznie oczyści atmosferę. 

LEW

Twoje relacje zyskują nowe znaczenie. Przyjrzyj się uważnie ludziom znajdującym się w centrum twojego życia. W kim się zakochujesz? Z kim się zaprzyjaźniasz? Z jaką osobą najmniej się zgadzasz? Kogo łączy z tobą silna więź emocjonalna? Ten tydzień da Ci wgląd w możliwe scenariusze historii, którą aktualnie tworzysz. Pełnia w Rybach ujawni przed tobą, czego naprawdę oczekujesz od partnerstwa i jak możesz poprawić pogłębić swoje relacje. Postaw przed sobą powyższe pytania, żeby skorzystać z księżycowych wskazówek.

WAGA

Oddzielenie życia zawodowego od życia osobistego w ostatnim czasie mogło być trudne. Teraz nadszedł czas, aby znaleźć równowagę i pozbyć się zatęchłej energii. Zadaj sobie pytanie, co chcesz zrobić dla zabawy. Jak możesz oderwać swój umysł od pracy, by przypomnieć sobie, co sprawia Ci radość? Nie czuj się winna, że poświęcasz czas dla siebie, nawet jeśli masz sporo na głowie. Chwilowe rozluźnienie napełni Cię twórczym paliwem na kolejne dni. Spodziewaj się przypływu kreatywności w noc pełni Niebieskiego Księżyca. 

SKORPION

Niebieski Księżyc zapowiada poprawę we wszystkich aspektach twojej codzienności. Pora dojść do siebie. Przemyśleć, jak chcesz żyć, bez przejmowania się tym, co mówią inni. Dotyczy to szczególnie twojego domu. Niech te cztery kąty staną się miejscem, do którego chętnie wracasz po pracy. Dokonaj wokół siebie potrzebnych zmian i dowiedz się, co znaczy "życie dla siebie" na samodzielnie ustalonych warunkach. Mieszkasz z partnerem? Wyznaczcie nowe zasady dotyczące wzajemnego traktowania się w obliczu stresu. 

STRZELEC

Strzelec to znak zodiaku, który patrzy na świat z szerokiej perspektywy. Jednak drobiazgi też mają znaczenie, dlatego powinnaś poświęcić im uwagę. W trakcie pełni pomyśl o swoich marzeniach, ale nie oddalaj się w nich na tyle, by nie widzieć tego, co masz przed sobą. Rzeczy (w tej chwili) nudne czy nieistotne, przyniosą ci więcej korzyści, niż myślisz. Księżyc w Rybach stawia Ci pytanie - jak możesz ulepszyć swoją rutynę? Wyjdź na zewnątrz i poczuj wokół siebie zapach lata. Wyznaj miłość tym, na którym Ci zależy. Małe gesty przyczynią się do wielkich zmian, a przecież na nie czekasz. 

KOZIOROŻEC

Koziorożec myśli o życiu w kategoriach swojego sukcesu. Czy dostaniesz awans? Jaką premię otrzymasz w tym roku? Niebieska pełnia będzie dla ciebie wyzwaniem, które, dla odmiany, skłoni Cię do myślenia o rzeczach niematerialnych. Chociaż cenisz sobie bezpieczeństwo finansowe, te kwestie nie gwarantują osobistego spełnienia. Zastanów się, co naprawdę Cię napędza. Odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć i przetasować twoje priorytety.

WODNIK

Niebieski Księżyc to moment na radykalne uwolnienie się z ucisku. Wszystko, co czyni Wodnika Wodnikiem, czyli pomysłowość, kreatywność i inność, zostanie wzmocnione podczas tej pełni. Nie bój się ustalić nowych, wielkich marzeń. Zacznij przygotowywać się na przyszłość, której tak bardzo pragniesz. Wyobraź sobie siebie w swoim idealnym świecie. Gdzie chcesz iść i kim chcesz być, gdy dotrzesz do mety? Ów zjawisko obdarzy cię ponadziemską siłą do zrealizowania tych wizji. 

RYBY

Czas zapuścić korzenie w teraźniejszości. Chociaż zazwyczaj dryfujesz głową w chmurach, teraz skorzystasz na stąpaniu po ziemi. Zamiast marzyć o tym, czego jeszcze nie masz, podziękuj pełni za to, co już się spełniło. Zastanów się, jakie rzeczy przynoszą Ci radość. To może być Twoja rodzina, kariera, zwierzęta, środowisko lub cokolwiek innego. Kochaj to, co masz. Niech narazie wystarczy. Nowe manifestacje się nie spełnią, dopóki nie poślesz słów wdzięczności do Wszechświata.