Pełnia księżyca w Bliźniętach 2023 - horoskop

STRZELEC

Pełnia księżyca w Bliźniętach wpłynie na Twoje relacje. Spodziewaj się, że napotkasz pewne ograniczenia. Może się okazać, że szukasz odpowiedzi, które jeszcze nie są dla Ciebie dostępne. Pogódź się z tą chwilową niepewnością. Niestety, ta faza będzie chaotyczna. Niewykluczone, że wdasz się w kłótnię z powodu różnicy zdań. Postaraj się nie odrzucać opinii, które są sprzeczne z Twoją własną perspektywą.

BARAN

W tej pełni księżyca ćwicz samokontrolę i waż swoje słowa. Zamiast angażować się w kolejne konflikty, zajmij się czymś, co skutecznie ugasi Twoje ogniste emocje. To idealny czas, by oddać się nowej pasji lub wziąć udział w rozmowach stymulujących umysł. Rozpoznaj kierujące Tobą negatywne motywy i przeobraź je w coś inspirującego. Nie pozwól, by ostatnia pełnia w roku pociągnęła Cię za sobą w otchłań chaosu. 

BYK

Przyjrzyj się swoim obecnym nawykom związanym z wydatkami. To nie będzie łatwe, zwłaszcza przed świętami, ale coś domaga się wprowadzenia zmiany. Zakończ płatne subskrypcje, z których tak naprawdę już nie korzystasz. Myśl długoterminowo i ustal sobie cele finansowe na nowy rok. Twoje projekty w tym tygodniu mogą posuwać się w żółwim tempie, ale miej wiarę, że ciężka praca w przyszłości przyniesie oczekiwany rezultat. 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu wkraczasz w swój pełen potencjał. Masz moc, żeby zamanifestować wizje, które od dłuższego czasu krążyły Ci po głowie. Pełnia w Bliźniętach ujawni przed tobą zaskakujące prawdy. Twoje relacje zaczną zmierzać w zupełnie nowym kierunku. Za chwilę przedefiniujesz warunki uzgodnione przez Ciebie oraz Twojego partnera. Szczera rozmowa będzie konieczna dla waszego dalszego rozwoju. Spodziewaj się, że ta faza postawi przed Tobą nieprzypadkowe osoby, mające odegrać w twoim życiu ważne role. 

RAK

Pod pełnią w Bliźniętach dokopiesz się do swoich najgłębszych uczuć. Jesteś wrażliwa na księżyc i energia tej fazy odkryje przed Tobą to, czego się boisz. Spodziewaj się wielu sprzecznych emocji, które za chwilę zagoszczą w Twoim sercu. Blask Luny tym razem dotrze do Twojego dwunastego domu związanego z duchowością. To, co zbierało się w Tobie od miesięcy, teraz wreszcie ujrzy światło dzienne. Pozwól się uzdrowić. Nie uciekaj przed tym, co sprawia Ci największy ból. 

LEW

Pełnia w Bliźniętach wystawi na próbę Twoje przyjaźnie. Spodziewaj się nieporozumień lub awantur wywołanych z błahego powodu. Zamiast ruszać do ataku, postaraj się pozostać otwartą na różne perspektywy. Jeśli chodzi o karierę, niczego nie ponaglaj. Niestety, grudzień nie posunie do przodu ważnych dla Ciebie spraw. Nie poddawaj się ani nie zaczynaj od nowa. Zamiast tego cierpliwie manifestuj swoje cele. 

PANNA

Ten tydzień to dobry czas na włożenie wysiłku w renowację lub przeprowadzkę. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby w twoich wnętrzach zapanowała ciepła i przytulna przedświąteczna atmosfera. Zanim jednak spoczniesz na kanapie z kubkiem gorącej czekolady, doświadczysz kilku pozytywnych niespodzianek. Otwórz się na szalone pomysły przyjaciela, który zechce porwać Cię w jakąś nową przygodę. 

WAGA

Jako Waga, wybierasz pokojowe nastawienie. Nie lubisz wikłać się w ogniste konflikty. Niestety, księżyc w Bliźniętach może na chwilę to zmienić, powodując, że stracisz poczucie równowagi. Przysporzysz sobie wiele stresu, jeśli poddasz się tej bojowej energii. Pewne rozdziały nagle dobiegną końca, przynosząc ukojenie na zakończenie roku.

SKORPION

Pewna sytuacja znacznie się pogorszy, zanim wszystko zmieni się na lepsze. Transformacja została wpisana w Twój znak. Jeśli masz spalić most, to tylko po to, aby wkrótce zbudować silniejsze połączenie. Czasami musisz całkowicie się odciąć od pnącza toksycznej energii, aby posiać w swoim życiu ziarna nowości. Pełnia w Bliźniętach zaktywuje twój ósmy dom stworzenia i zniszczenia. To zjawisko uświadomi Ci, co musi się zakończyć, żebyś wkrótce mogła odrodzić się z popiołów. 

KOZIOROŻEC

Pełnia w Bliźniętach znacznie Cię uwrażliwi. Spodziewaj się wielu emocji, szczególnie w sferze związku i finansów. Najprawdopodobniej już otrzymałaś przedsmak nadchodzących zmian. Retrogradacja Marsa wywołuje niedokończone sprawy z przeszłości, związane z pieniędzmi oraz Twoim eks. Niewygodna prawda wkrótce wyjdzie na jaw, nasilając konflikty w twoim otoczeniu. To doświadczenie ostatecznie pomoże Ci się odciąć i rozwinąć się na wiele nowych sposobów.

WODNIK

W kolejnych dniach odkryjesz nowe inspiracje. Przekonasz się o tym, co naprawdę Cię wzmacnia. Pod blaskiem pełni doznasz objawienia dotyczącego Twojej przyszłości oraz sposobów wyrażania siebie. Bliźnięta sprawią, że poczujesz wiatr w skrzydłach. Zostaniesz zachęcona do odświeżenia pasji, z których niegdyś musiałaś zrezygnować. Z kolei Strzelec celuje w Ciebie strzałę Amora. Otwórz się na miłość. Pewna intrygująca znajomość niedługo przerodzi się w ognisty romans. 

RYBY

Rozwodzisz się nad swoimi intencjami, które nie urzeczywistniły się w tym roku? Zmień swoje nastawienie, koncentrując się na tym, czym już obdarzył Cię los. Wszystko, co jest Ci przeznaczone, rozwinie się w boskim czasie. Sezon Strzelca jeszcze raz wystawi na próbę Twoją silną wolę, ambicje i przyjaźnie. Zrób listę nowych manifestacji na 2024 rok. Zastanów się, czy te pragnienia pochodzą z Twojego serca, czy ego. Odpuść byłego, który nigdy nie wrócił. Zwolnij miejsce na nowe, lepsze doświadczenia.