Horoskop tygodniowy na kwiecień 2023 

Horoskop tygodniowy - co się wydarzy? W kolejnych dniach otrzymamy przedsmak tego, co przyniesie kwiecień 2023. Zmienia się energia w kosmosie, ponieważ Merkury wkracza do Byka. Pogłębi się nasza potrzeba uziemienia i stabilności emocjonalnej. Spróbujmy więc odpocząć, uspokoić swoje wnętrze oraz zafundować sobie więcej snu. 

Początek miesiąca będzie napięty ze względu na pełnię księżyca w Wadze, która rozświetli niebo 6 kwietnia. Czekają nas nieporozumienia w relacjach i sytuacje wzbudzające niepewność. Cokolwiek się wydarzy, stanie się po to, abyśmy uwolnili swoje wewnętrzne blokady. Wielu z nas może żyć w toksycznych związkach. Pora je zakończyć lub uzdrowić - zobaczysz wszystkie ciemne strony swojego partnerstwa. 

Sezon zaćmień otworzy portal zmian

Kwiecień przyniesie również sezon zaćmień, czyli okres intensywnej duchowej transformacji. Zostaniemy zachęceni do wytrwania w wyzwaniach i praktykowania samoopieki w akcie miłości własnej. Zaćmienie Słońca w Baranie za kilka tygodni przyniesie dramatyczny nowy początek. Już teraz warto się na niego przygotować. Każdego dnia świadomie manifestuj, jak chcesz, żeby wyglądało twoje przyszłe życie. Miej w głowie jasną wizję, która przeprowadzi cię przez mroczne chwile.

Horoskopy na kwiecień 2023: