Horoskop tygodniowy na początek kwietnia 2023

BARAN

Sezon Barana będzie trwać jeszcze do połowy kwietnia. Teraz znajdujesz się u szczytu swoich sił, więc nie marnuj czasu i przystąp do działania. W tym tygodniu pracuj nad swoimi intencjami zasianymi w trakcie ostatniego nowiu. Kolejne dni przyniosą też okazję do uwolnienia się od sytuacji, która blokuje twój twórczy potencjał. Zacznij działać zgodnie z intuicją. Nie ma nic gorszego niż poczucie wypalenia w związku lub w pracy. Jesteś znakiem ognia. Istotą, która powinna pilnować, aby jej wewnętrzny płomień nigdy nie gasł.

BYK

Ostatnie miesiące mogły być ciężką próbą dla twojej wytrzymałości. W kwietniu nareszcie dostosujesz się do swojego nowego życia. Horoskop tygodniowy zapowiada, że zaczyna się dla ciebie czas na refleksję i regenerację w naturze. Skup się na własnym samopoczuciu, zamiast próbować na siłę zmieniać innych. Spisz na kartce cele na kolejnych sześć miesięcy. Czeka cię pracowity okres, ale wszystko jest możliwe, jeśli uwierzysz w siebie.

Prognoza ogólna na początek kwietnia >>

BLIŹNIĘTA

Rozpoczyna się dla ciebie miesiąc rozwijania kontaktów towarzyskich. Bądź aktywna w internecie oraz pośród znajomych, a wkrótce te więzi przyniosą korzyści dla twojego życia zawodowego. Pielęgnuj nowe znajomości i czerp jak najwięcej z pojawiających się szans. To właśnie czas, jaki inwestujesz w innych, zaowocuje wartościowymi zmianami.

RAK

Możesz odczuwać silne pragnienie przejęcia kontroli nad swoim życiem. Ten tydzień zapowiada konflikt z osobą, która nie obdarza cię należytym szacunkiem. Zbliża się pełnia w Wadze, będzie emocjonalnie. Spodziewaj się burzy na linii związek-dom. Znajdujesz się w okresie gwałtownych zmian, przygotowujących cię do bycia niezależną. Szukaj spokoju w swojej pasji i naturze. 

LEW

Jesteś gotowa przyspieszyć czas, żeby już zagnieździć się w swojej wyśnionej przyszłości. Pragniesz przygód, romansu i nowych doświadczeń. Jednak po drodze powinnaś się nauczyć, jak ochraniać energię przed toksycznymi ludźmi. Nie pochłaniaj cudzych złych wibracji, tylko skup się na tym, czego sama chcesz od życia. Stań się niedostępna i zajęta sobą, zamiast dawać innym wszystko, co masz. 

PANNA

Pora skoncentrować się na relacjach. Przyjrzyj się temu, co oferuje ta druga osoba. Może wasze sprawy powinny zawędrować na wyższy poziom? W kwestii kariery zachowaj ostrożność przy podpisywaniu umów. Nie spiesz się z realizacją nowych celów. Wykonuj swoją pracę z taką samą dokładnością, z jaką analizujesz intencje innych osób. 

WAGA

W tym tygodniu uważaj na wszelkie "zakłócenia" próbujące oderwać cię od twoich priorytetów. Usuń czynniki rozpraszające i poświęć czas swojej rutynie. Zbliżająca się pełnia w Wadze może przynieść konflikty miłosne. Postaraj się komunikować sercem, zamiast grać z partnerem w gierki umysłowe. Będziesz musiała wykazać się tolerancją. 

SKORPION

Orzeźwiająca energia kwietnia może cię zachęcić do wiosennych porządków. Zacznij od korzystnych nawyków zdrowotnych, żeby ulepszyć swoją codzienność. Nie zniechęcaj się po pierwszych nieudanych próbach. Wcielanie w życie nowej rutyny to proces, który wymaga wielu kroków. Otocz się troską i daj sobie czas na ułożenie wiosennego harmonogramu.

STRZELEC

Uważaj, z kim romansujesz. Ta osoba może nie być ideałem z twoich snów. Ognisty sezon Barana powoduje, że sprawy znacząco nabierają tempa. Niestety, każdy ma jakieś wady, a ty jak nikt inny potrafisz dostrzegać piękno w cudzych niedoskonałościach. Obyś tylko nie stała się zbyt naiwna. Kwietniowa pełnia w Wadze odkryje nagą prawdę na temat twojego kochanka. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu rób notatki i słuchaj ze zrozumieniem. Energia Barana jest rozpraszająca. Chwila nieuwagi może ci przysporzyć poważnych problemów. Bądź otwarta na wskazówki. Nie mów, że wszystko wiesz. Wszechświat przetestuje twój autorytet, wskazując, gdzie naprawdę jest twoje miejsce. Wyciągaj lekcje z bieżących sytuacji. 

WODNIK

Szukasz pocieszenia w niewłaściwych miejscach. Zamiast wchodzić z butami w cudzą przestrzeń, zastanów się, czym jest dla ciebie własny dom. Uczyń to miejsce swoją świątynią, w której samodzielnie wyleczysz się z problemów. Twoje dobre samopoczucie nie powinno być uzależnione od innych. Sama spełniaj swoje oczekiwania, bez zabiegania o czyjąś atencję. 

RYBY

Energia Barana zachęci cię do porzucenia szarej rutyny na rzecz czegoś bardziej ekscytującego. Uważaj, żeby pod wpływem tej wibracji nie podjąć decyzji, której możesz pożałować. Nawet jeśli głową już jesteś w chmurach, postaraj się trzymać jedną stopę na ziemi. W kwietniu spróbuj nowych rzeczy i podejmij się bardziej wymagających zadań.