Horoskop tygodniowy: wrześniowa pełnia Plonów

Tegoroczne lato odchodzi w niepamięć. Słońce przeszło do znaku Wagi, rozpoczynając astronomiczną jesień. Oto wkroczyliśmy w sezon, któremu przyświeca planeta Wenus. Czas nadać priorytet kontaktom towarzyskim i skupić się na pogłębianiu relacji. W tym tygodniu na niebie zawiśnie wrześniowy Superksiężyc w Baranie. To Pełnia Plonów w kalendarzu rolników, mająca przygotować nasze dusze na jesień.

Superksiężyc zadziała na nas ze zwiększoną mocą. W tej fazie Księżyc znajdzie się bliżej Ziemi.

Pełnia Księżyca w Baranie zapłonie na niebie 29 września. Tchnie w nas energię do działania i odwagę, by sięgnąć po swoje marzenia. Spodziewajmy się jednak, że emocje wezmą górę. Uważajmy, by nie działać pod wpływem impulsu, lecz dać sobie czas na przemyślenia. Aby mieć dobre relacje z innymi, należy zacząć od samego siebie. Księżyc w Baranie to dobra okazja, by zadbać o swoje potrzeby i nadać priorytet jesiennym celom. Dzięki tej wibracji szybciej niż zwykle osiągniemy pożądane rezultaty. 

Księżyc w Baranie - co zrobić w tym tygodniu?

Wojownicza energia Barana nie zawsze musi oznaczać dramaty. Pamiętaj, że pełnia to czas na refleksję, odpoczynek i zajęcie się sobą. Pomyśl, nad czym chciałabyś popracować. Zmotywuj się do bycia najlepszą wersją siebie. Uczyń swój dom przytulniejszym miejscem, powoli zanurzając się w klimacie jesieni. Zrób sobie ziołowe kąpiele, wzmacniające, gorące napary z cytrusami oraz kuracje relaksujące z użyciem olejków eterycznych. Pal świece, otaczaj się zapachami, oczyszczaj wnętrza kadzidłami, manifestuj. Domknij dawne sprawy. Ciesz się obfitością, którą daje ci Księżyc. To wspaniały czas na odpoczynek i życie w myśl idei "let it go".