Pełnia w Baranie 2023: horoskop

WAGA

Pod wpływem pełni doznasz objawienia co do osoby, którą trzymasz blisko serca. Jeśli ta relacja jest dla Ciebie ważna, dokonaj wszelkich starań, żeby ją wzmocnić. Postaw swoje oczekiwania na pierwszym miejscu. Nie bój się, że coś stracisz, dając o nich znać. Masz prawo wymagać dla siebie związku opartego na szczerości i pełnym zaufaniu. Zaprowadź równowagę w swoim życiu miłosnym z pomocą ognistego, namiętnego Barana. 

BARAN

Zadanie sobie pytania "kim jestem?" w tej chwili nabierze głębokiego sensu. Księżyc w twoim znaku zechce, abyś wreszcie wyszeptała mu właściwą odpowiedź. Czy o Twoim życiu decyduje ktoś inny? A może zamykasz się przez swoją przeszłość i blokujesz sobie możliwości rozwoju? Każda pełnia to zachęta do zmian. Pozwól, by to, jak się teraz czujesz, wpłynęło na Twoje dalsze decyzje. Jako Baran, nigdy nie odrzucaj wyzwań, bo z każdym kolejnym stajesz się silniejsza. Inne znaki zodiaku podziwiają Twoją determinację oraz pewność siebie.

BYK

Pełnia w Baranie ujawni wszystko, co w ostatnim czasie zamiotłaś pod dywan. Rzuci światło na Twoje trudne emocje i wspomnienia zepchnięte w odmęty podświadomości. Dopóki nie znajdziesz sposobu, aby uwolnić swój ból, nie będziesz w stanie dokonać żadnej zmiany. Nie pozwól, by Twój demon dalej Cię prześladował. Niech Twoją intencją na wrześniową pełnię stanie się wybaczanie i odpuszczanie.

BLIŹNIĘTA

Pełnia Księżyca to dla Ciebie najbardziej magiczny moment w miesiącu. Dobrze wiesz, jak umiejętnie z niej skorzystać. Tym razem, pod wpływem energii Barana, zadaj sobie pytanie, co chcesz robić dla świata. Zastanów się, czy Twoja pasja może w jakiś sposób pomóc innym. Na chwilę oderwij się od własnych sukcesów. Czy potrafisz wnosić dobro do życia obcych ludzi? Niech za tym, co czynisz, kryje się głębszy sens. Pomyśl nad zmianą na większą skalę.

RAK

Podczas pełni Księżyca w walecznym Baranie, wyobraź sobie moment, w którym coś osiągasz. Niech będzie to dziedzina, na jakiej Ci zależy. Czy ten sukces ma szansę stać się rzeczywistością? Niech marzenia nie będą wyłącznie marzeniami. Pora porzucić swój lęk przed porażką i strach przed większą odpowiedzialnością. Nie pozwól, aby głos wewnętrznego krytyka zaczął decydować o Twoim życiu.

LEW

Pełnia Księżyca w Baranie natchnie Cię ognistą energią do działania. Jednak czasami, żeby ruszyć naprzód, trzeba wykonać dwa kroki w tył. Nadszedł moment, w którym powinnaś się cofnąć i spojrzeć na życie z dawnej perspektywy. Czy ten punkt widzenia nadal Ci odpowiada? A może się myliłaś i teraz dostrzegasz, że powinnaś porzucić swoje stare przekonania? Nie bądź jak głaz. Masz prawo się zmieniać. Przyjmij nowe doświadczenia z otwartymi ramionami, spoglądając na nie zupełnie świeżym okiem. 

PANNA

Pełnia Księżyca w Baranie spotka się z uzdrowicielskim Chironem, dokonując w Twoim życiu transformacji. Nie będzie to jednak metamorfoza jak z larwy w motyla. Tym razem przewrót może dotyczyć odpuszczenia czegoś, na czym bardzo Ci zależy. Pożegnania się z tym, z czego już wyrosłaś lub co naturalnie się zakończyło. Zaakceptuj tę zmianę. Słodko-gorzki proces, który zaraz rozpoczniesz, stworzy wokół Ciebie przestrzeń na nowości. Niech Twoje serce otworzy się na przyszłość, a umysł pozytywnie zagłębi się w nieznane. 

SKORPION

Prosta, nieprzemyślana decyzja zawsze była zapalnikiem wielkich zmian w Twoim życiu. Im mniej analizujesz, tym więcej się dzieje, i to zazwyczaj na Twoją korzyść. Jakich wyborów dokonujesz właśnie teraz? Pełnia w Baranie oczekuje, żebyś przemyślała swoją codzienną rutynę. Zaprowadź równowagę między pracą a relaksem. Nie bój się dopuścić do siebie bratniej duszy. Zadbaj o ciało, umysł i ducha. Te trzy byty tworzą świątynię, w której mieszkasz. 

STRZELEC

Pełnia Księżyca w żywiole ognia dla Ciebie zapowiada się kwitnąco. Jeśli w ostatnim czasie cierpiałaś na kompletny brak inspiracji, za chwilę rozpalisz w sobie płomień twórczości. Na nowo odkryjesz piękno w tym, co Cię otacza. Połączysz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, które postrzega świat z wielkim entuzjazmem. Korzystaj z darów otrzymanych od Wszechświata. Ta pełnia będzie dla Ciebie przypomnieniem, że nikt nie jest w stanie Ci ich odebrać. 

Nicholas Free/Getty Images

KOZIOROŻEC

Pełnia Księżyca w Baranie może być dla Ciebie przyjemnym przeżyciem, jeśli tylko jej na to pozwolisz. Żeby otworzyć się na to zjawisko, porzuć podejrzliwość i daj sobie luz. Odłóż na bok całą presję, jaką na sobie wywierasz. Skup się na tym, co naprawdę się dla Ciebie liczy, lecz nie materialnie, tylko uczuciowo. Ten kosmiczny aspekt jest przypomnieniem, żeby pielęgnować relacje międzyludzkie. Czas, abyś teraz Ty sama zaczęła zabiegać o swoich przyjaciół. Pokaż, że naprawdę Ci zależy. 

WODNIK

Uważaj Wodniku, bo ta pełnia Księżyca wydobędzie na wierzch twoje sekrety. Możliwe, że bardzo nierozważnie wybrałaś osoby, którym się zwierzyłaś. Wszystko, co ostatnio komuś przekazałaś, za chwilę stanie się dostępne dla ogółu. To nauczy Cię utrzymywać tajemnicę i nie zdradzać innym pikantnych szczegółów. W dzisiejszych czasach trudno o lojalność. Gniewny Baran obróci się przeciwko Tobie, żeby pokazać Ci, z kogo już "wyrosłaś".

RYBY

W ostatnią pełnię Księżyca odpłynęłaś. Teraz boleśnie spadniesz na ziemię. Księżyc w Baranie zmusi Cię do skupienia uwagi na codziennych problemach, krążących wokół stabilności i finansów. To idealny moment na to, by ponownie przemyśleć swoje wydatki oraz wprowadzić dobre nawyki związane z oszczędzaniem. Zadaj sobie pytanie, czego potrzebujesz, a co chcesz kupić tylko dla przyjemności. Skoncentruj się na celu, zanim poddasz się chwili.