Horoskop na pełnię w Byku i zaćmienie Księżyca

SKORPION

Sezon Skorpiona to dla Ciebie miesiąc pełen wrażeń. Spodziewaj się, że zaćmienie w tym tygodniu wywoła zmiany w Twoim życiu osobistym. Pamiętaj, że każda poniesiona strata tak naprawdę jest wyzwoleniem. Uwalniasz się od relacji, które nie wydobywają z Ciebie tego, co najlepsze. Jeśli wymagasz od przyjaźni czegoś więcej, odpuść to, co już Cię nie satysfakcjonuje. Jesteś urodzoną mistrzynią transformacji. Zaufaj swojej wewnętrznej sile. 

BARAN

Pora poważnie pomyśleć o finansach. Zaćmienie Księżyca dotknie twojej strefy związanej z pieniędzmi. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji i unikaj wydatków pod wpływem impulsu. Zwróć uwagę na nieoczekiwane zmiany dotyczące Twoich środków do życia. Miej na uwadze wszystkie możliwości podwojenia swojego zarobku. Dzięki temu, gdy nadejdzie czarna godzina, nie zostaniesz na lodzie z pustym portfelem.

BYK

Wszystkiego dobrego z okazji pełni Byka. Zaćmienie w trakcie tego szczególnego zjawiska sprawi, że doświadczysz metamorfozy. Pierwsze zmiany zawitają w Twoim sercu. Dowiesz się o sobie zupełnie nowych rzeczy, mogących wpłynąć na Twój związek i karierę. Przyjmij transformację z otwartymi ramionami. To wszystko zadzieje się dla Twojego dobra. 

BLIŹNIĘTA

Piątkowa pełnia Księżyca w Byku wyostrzy Twoją intuicję. Możesz poczuć w sobie nietypową potrzebę wyciszenia się i przebywania sam na sam. Poświęć ten czas na refleksję. Zanurz się w swoich trudnych emocjach. Otrzymasz szansę uwolnienia się od czegoś, co od dłuższego czasu hamuje Twój rozwój. 

Milamai/Getty Images

RAK

Zaćmienie Księżyca zachęci Cię do podjęcia ryzyka. Twój umysł i serce powędrują do miejsc, o których wcześniej nie marzyłaś. Intuicja przedstawi Ci nowe sposoby na poznawanie świata i tworzenie sztuki. Daj sobie przestrzeń na eksperymenty. Niech zajdzie w Tobie metamorfoza nadająca Twojej duszy nowy cel. 

LEW

Atmosfera w tym tygodniu stanie się gęsta. Sytuacje na froncie domowym i związkowym mogą wydawać się nieco przesadzone. Jednak zaćmienie Księżyca skieruje Twoją uwagę na karierę. Przygotuj się na kilka poważnych zmian, jeśli chodzi o twoje stanowisko pracy, zarobki lub projekty, które nagle się zakończą. Ufaj, że Wszechświat w tej chwili zwalnia miejsce na obiecujące nowe doświadczenia.

PANNA

Zaćmienie Księżyca przyniesie zmiany, które wypchną Cię poza Twoją strefę komfortu. Wszystko po to, abyś nareszcie zrealizowała swoje marzenie. Podążaj za swoimi aspiracjami i daj sobie przyzwolenie na przygodę. Wyjazd za granicę, ekscytujący kurs czy nawet nowa praca wyjdą Ci na dobre. Twoja potrzeba duchowego wzrostu nie powinna dłużej czekać.

WAGA

Zaćmienie Księżyca w Byku przyniesie odkrywcze wnioski. Spojrzysz na swoje relacje bardziej wnikliwym, intuicyjnym okiem. Jedno z Twoich partnerstw przestaje działać, czy to w miłości, czy wspólnym biznesie. Wiedz, że nie możesz dłużej uciekać od prawdy. Wszechświat nie wynagradza ignorancji. Uderzą Cię realia, dzięki czemu w Twoim życiu zajdzie pożądana zmiana. 

STRZELEC

Zanim rozpocznie się sezon Strzelca, masz do wykonania sporo duchowej pracy. Zaćmienie poprosi Cię o spojrzenie w głąb siebie, aby przypomnieć sobie swój cel. Zmiany, jakie przyniesie to zjawisko, będą dla Ciebie wielkim wybawieniem. Nikt tak bardzo nie korzysta na nagłych zwrotach akcji, jak spragniony przygód zodiakalny Łucznik. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu poczujesz się atrakcyjna. Wenus gości w Pannie, a Księżyc w Byku, wzmacniając moc znaków żywiołu ziemi. Okaż więcej miłości sobie i komuś, kto wpadł Ci w oko. Możesz też być skłonna do nawiązania nowego, ekscytującego romansu. Pomyśl, co lub kto obudzi w Tobie pasję. Podążaj za tym inspirującym uczuciem. 

New York Daily News Archive/Getty Images

WODNIK

To zaćmienie będzie dla Ciebie emocjonalną przejażdżką. Księżyc w Byku aktywuje jeden z najbardziej wrażliwych punktów w Twoim horoskopie. Rodzinne dramaty staną się przytłaczające, a osobiste zmagania wypłyną na powierzchnię. Potraktuj to zjawisko jak szansę na uwolnienie się od wszystkich negatywnych uczuć. Staw czoła swojemu bólowi, zamiast w nieskończoność robić uniki.

RYBY

W tym tygodniu obudzisz swój ogromny potencjał. Nie klękaj przed innymi, aby ich zadowolić. Nie powstrzymuj się też przed podjęciem ryzyka. Zaćmienie księżyca obdarzy Cię nowymi doświadczeniami, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. Świat jest o wiele większy, niż myślisz i potrzebuje Cię w różnych miejscach. Pozwól sobie wyjść poza dobrze znane ramy, żeby podzielić się swoimi talentami.