Horoskop tygodniowy - nowy rok astrologiczny 2023

Otwórz się na Wszechświat. Kosmos za chwilę pośle w twoją stronę swoje gorące wibracje. Kiedy na początku 2023 roku Słońce podróżowało przez Koziorożca, Wodnika i Ryby, otrzymywaliśmy tylko iskry motywacji. Teraz, wraz z nadejściem wiosny i sezonu Barana, zapali się w nas wielki płomień pasji. Już w poniedziałek 20 marca symbolicznie utopimy Marzannę, by radośnie wkroczyć w kolejny duchowy rozdział.

Pierwszy dzień wiosny to nowy rok astrologiczny i pierwszy dzień sezonu Barana. Co to oznacza dla reszty zodiaku? Każdy z nas wprawi w ruch wiele nowych przedsięwzięć. Dotychczasowe wymówki utracą swoją ważność. 

Sezon Barana - postaw na siebie

Jeśli sezon Ryb sprawił, że czujesz się przytłoczona swoimi emocjami, Słońce w Baranie pomoże ci stanąć na nogi. Baran jest znakiem zodiaku skupionym na sobie. Wyróżnia się w tłumie swoją niezależnością. Zastanów się więc, czego pragniesz dla samej siebie. Do tej pory mogłaś za bardzo liczyć się z opinią innych ludzi. Czas nadać priorytet temu, co początkowo uznałaś za samolubne. To jedyny sposób, aby twoje marzenia stały się prawdą. Miej odwagę poczynić krok ku swojej wyśnionej przyszłości. 

Nów w Baranie - zaprojektuj swoje życie

Pierwszy tydzień wiosny ma dla nas coś jeszcze. Oto prezent od Wszechświata: nów księżyca w Baranie 21 marca 2023. Nowie księżyca to nowe początki, a Baran symbolizuje świeży start. Dostrzeżemy możliwości, które są przed nami lub wpadniemy na innowacyjne pomysły. Poczujemy gotowość do przejęcia kontroli, aby dokonać dużych, świadomych zmian. 

Baran służy ustalaniu nowych zamiarów. Wykorzystajmy energię tego nowiu do planowania z wyprzedzeniem i manifestowania tego, czego pragniemy od swojej przyszłości. To najlepszy moment w roku na pracę z Księżycem, który pomoże nam spełnić każde marzenie.

Prognozy astro na marzec: