Horoskop na sezon Strzelca 2023

Sezon Strzelca to radosny czas w roku przynoszący szczęśliwe zrządzenia losu. Łucznik zwiększa nasze pragnienie przygody. Życie nagle przyspieszy tempo. Nim się obejrzymy, rozpoczną się Święta. Co przyniesie kolejny tydzień listopada rozpoczęty w energii trzeciego znaku ognia? 

Strzelec obejmie kosmiczne panowanie w środę 22.11. Ta magiczna data ściągnie na nas falę nowych możliwości. 

Gdy Słońce zacznie przemierzać znak Strzelca, zechcemy opuścić swoją strefę komfortu. Otrzymamy odwagę, by podjąć się nowych wyzwań, które przyspieszą nasz wewnętrzny rozwój. Stawimy czoła przeszkodom stojącym nam na drodze do osobistej wolności. Bez zastanowienia powiemy "tak" przygodzie, cokolwiek nią jest. 

Skieruj swoją strzałę na nowy cel

Czas panowania Strzelca zmusza do złapanie za ster swojego życia. Cokolwiek wydarzy się w kolejnych dniach, nie trać nadziei na lepsze jutro. Zakasaj rękawy. Zajmij się tym, co nadal stoi na Twojej drodze do celu. Ukończ zaległe sprawy, wierząc w ich szczęśliwe zakończenie. Uprzątnij swoją przestrzeń z energii, z którą nie planujesz wejść w nowy rok. Myśl pozytywnie. Z wibracją Łucznika zamanifestuj wszystko, czego chcesz.