Horoskop na sezon Strzelca 2023 

STRZELEC

W tym tygodniu wreszcie poczujesz, że żyjesz. Nadeszła chwila, której mogłaś wyczekiwać w sezonie Skorpiona. Słońce zagrzeje w Twoim znaku zodiaku, wydobywając Twój ognisty temperament. Uświadamiasz sobie, jak bardzo rozwinęłaś się w przeciągu ostatnich miesięcy. Uhonoruj tę przemianę, wcielając w życie swój odważny, nowy projekt. Wyrażaj siebie, ignorując każdego, kto próbuje Cię hamować na drodze do spełnienia. To, co podpowiada ci Twoja intuicja, jest jedyną prawdą, którą powinnaś słyszeć.

BARAN

Jest tak wiele ekscytujących rzeczy, których jeszcze nie zdążyłaś doświadczyć. Jeśli nudzi Cię chodzenie w te same miejsca i oddawanie się rutynowym czynnościom, zakochasz się w energii sezonu Strzelca. Kosmos zachęci Cię do przygody otwierającej na nowe możliwości. Spodziewaj się podróży w nieznane i podjęcia korzystnego ryzyka. Twój wewnętrzny płomień rozpali się na dobre, przynosząc Ci wiele ciekawych szans na rozwój.

BYK

W sezonie Strzelca długi emocjonalne, finansowe i rodzinne zagrają w Twoim życiu pierwsze skrzypce. Sprawy odłożone na później teraz upomną się o Twoją uwagę. Nie uda Ci się wkroczyć w nowy rozdział, jeśli targasz za sobą ciężar przeszłości. Nadszedł moment, aby przezwyciężyć lęki i rozwiązać problemy, które same nie znikną. Dzięki temu zwolnisz miejsce w swojej przestrzeni na kolejne rozwijające doświadczenia. Życie tym, co przeminęło, utrudni pójście dalej. Zaakceptuj, że coś wreszcie musiało dobiec końca. 

BLIŹNIĘTA

Gorący sezon Strzelca może wstrząsnąć twoimi relacjami. Wszystko dlatego, że staniesz się bardziej impulsywna w swoich działaniach. Najpierw coś zrobisz, a dopiero później pomyślisz, że mogłaś tym kogoś urazić. W niektórych sytuacjach wyjdzie Ci to na dobre. Wreszcie odważysz się na pewne czyny, nie pytając nikogo o zdanie. Końcówka roku pozwoli Ci na dokonywanie swobodnych wyborów. Rób to, czego w tej chwili najbardziej pragnie Twoja dusza. 

RAK

Po pełnym przyjemności sezonie Skorpiona, wkraczasz w okres, który będzie dla Ciebie wyzwaniem. Masz tendencję do odgrywania roli opiekuna w związkach, ale co z Twoją relacją z własną duszą? To idealny czas, aby ocenić, jak możesz wpłynąć na swoje samopoczucie. Strzelec pomoże Ci stworzyć nową rutynę wellness, dzięki której odzyskasz swój wrodzony potencjał. Nie odkładaj na bok żadnych projektów. Czas odhaczyć swoją listę rzeczy do zrobienia.

LEW

Odkryjesz w sobie chęć tworzenia sztuki i wyrażania siebie w nowy sposób. Jesteś niesamowicie uzdolnionym znakiem, nie zapominaj o swoich talentach. Moda, poezja czy muzyka to dziedziny, które ożywiają Twoją duszę. Od tego tygodnia poczujesz silną chęć stworzenia czegoś pięknego, co znów postawi Cię w świetle reflektorów. Zainspiruj się swoim otoczeniem. Sezon Strzelca już zadba o to, by odrodził się w Tobie płomień pasji.

PANNA

W sezonie Strzelca poczujesz potrzebę powrotu do tego, co wydaje się znajome. Już w tym tygodniu Twoje serce stanie się wrażliwe na niepowodzenia. Możesz nawet odnosić wrażenie, że utknęłaś w ślepym zaułku. Posłuchaj intuicji. Wróć do miejsc, które są dla Ciebie bezpieczną przystanią. Tą świątynią dla ducha może być dom, rodzinne miasto, czy nawet stara paczka przyjaciół. Zawsze, gdy poczujesz się zagubiona, powędruj tam, gdzie znów zyskujesz poczucie misji. 

WAGA

W tym sezonie zostaniesz zachęcona do zapadnięcia w stan zimowej hibernacji. Pora się wyciszyć i naładować baterie, przebywając z dala od społecznego zgiełku. Grudniowy urlop też wyjdzie Ci na dobre. Nareszcie się odprężysz po miesiącach ciężkiej pracy. Skup się na rzeczach, które poszerzą Twoje horyzonty. Jowisz, władca Strzelca, wspiera manifestacje. Już teraz pomyśl o swoich celach na kolejnych dwanaście miesięcy. 

SKORPION

Sezon Strzelca sprawi, że zechcesz powiększyć swoje bogactwa. Bez względu na to, czy chodzi o miłość czy finanse, wpuścisz do swojego życia pożądaną obfitość. W miesiącu Skorpiona mogłaś mieć trudności z odpuszczaniem. Jeśli chcesz otworzyć przed sobą szczęśliwszy rozdział, musisz zapomnieć o przeżytych złych chwilach. Czego nauczyłaś się w ostatnich tygodniach? Czas wcielić w życie nowe postanowienia.

KOZIOROŻEC

Przyjrzyj się swoim duchowym potrzebom. Nawet jeśli nie należysz do wielkich mistyków, od czasu do czasu powinnaś zagłębić się w swoje wnętrze. Zacznij chodzić na regularne spacery, pisz dziennik, pal świece, odprawiaj rytuały lub oddawaj się praktykom uwalniającym lęk. Masz szansę doświadczyć odnowy, której w tej chwili wymaga twoja dusza. Stwórz własną definicję duchowości. Na tę sferę życia nie ma jednego wzoru. Rób to, co w tej chwili daje ci prawdziwe poczucie uzdrowienia.

WODNIK

Sezon Strzelca otworzy Cię na przyjmowanie pomocy od innych. To nic, że jesteś samodzielna. Pozwól sobie otrzymywać wsparcie, a zdziwisz się, jak bardzo poprawi się twoje życie. Cele, które sobie obrałaś, spełnią się tylko za sprawą współpracy. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć ich realizację, zapytaj o zdanie ludzi w social mediach. Ni stąd, ni zowąd strzała Strzelca przyciągnie do ciebie kogoś wartego uwagi. Dzięki tej osobie zasięgniesz inspiracji i wskazówek co do swoich dalszych projektów. 

RYBY

Strzelec zagości w Twoim sektorze pracy, zachęcając Cię do znalezienia mentora, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. W tym roku miałaś dużo czasu na poznanie siebie na głębokim poziomie. Wszystko, czego się o sobie dowiedziałaś, powinno zostać wykorzystane w praktyce. Znajdź przewodnika lub platformę, z jaką podejmiesz nowe działania. Czas na odważne kroki w kierunku promowania swoich talentów.