Horoskop na jesień 2023 - sezon Wagi

Już 23 września 2023 roku oficjalnie pożegnamy się z latem. W równonoc jesienną doświadczymy zmiany energetycznej. Pomiędzy przesileniem letnim, będącym najdłuższym dniem w roku, a przesileniem zimowym, symbolizującym najdłuższą noc, jesień jest niczym przejście w stałą ciemność. Teraz zbieramy owoce naszej pracy i przygotowujemy się do wejścia w nowy sezon. 

Sezon Wagi 2023 - szczegółowa prognoza >>

Równonoc jesienna, czyli nowy początek

Zmiana pory roku z lata na jesień nie jest obojętna wobec ludzkiej duszy, lecz zamiast przeżywać ją melancholijnie, możemy pokochać każdą jej minutę. Po pierwsze, równonoc jesienna to moment, gdy Słońce wkracza w radosny znak Wagi. Końcówka lata wiązała się z ambitną wibracją sezonu Panny. Za chwilę kosmos ponownie nami wstrząśnie. Waga, kierowana przez żywioł powietrza i kosmiczną boginię miłości Wenus, sprawi, że życie nabierze kolorów. Jeśli czujesz, że pożądasz ekscytujących zmian, jesienna równonoc z pewnością je przyniesie. Piękno jest w drodze. Otwórz się na nie, a wprowadzisz do swojego życia wszystko, co najlepsze. 

Waga jako znak powietrza ceni sobie myśli, słowa i intelekt. Krąży wokół wszystkiego, co piękne.

W astrologii Waga symbolizuje harmonię. Ustabilizuje nasze emocje. Fakt, że Słońce wkracza w ten znak zodiaku dokładnie w momencie nadejścia jesieni, tylko wzmacnia jej zrównoważoną siłę. Ponieważ równonoc jesienna jest wtedy, kiedy dzień i noc są sobie równe, Waga zaprowadzi porządek tam, gdzie dochodzi do największych skrajności.