Horoskop tygodniowy 2023: czas Wagi

WAGA

Wszystkiego najlepszego, rozpoczyna się Twój sezon. Słońce, Merkury i rządząca Tobą Wenus dadzą Ci gotowość, by powrócić na salony. Będziesz olśniewać innych dobrym żartem oraz swoją jesienną garderobą, która pewnie już czeka na chłodniejsze dni. Nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojej aury. Korzystaj z pełni sił, aby spełniać marzenia i rozwijać swoje relacje towarzyskie. Wczesna, piękna jesień należy do Ciebie. Zasługujesz na sukces i będziesz go celebrować. 

BARAN

Gdy Słońce wzejdzie w znak towarzyskiej Wagi, związki Baranów znajdą się na celowniku. To będzie tydzień pod znakiem partnerstwa i spędzania czasu jeden na jednego. Merkury zakończył retrogradację i wspiera twoje zdolności konwersacyjne. Spodziewaj się więc zmian na lepsze w swoim towarzystwie. Niezależnie od tego, czy włożysz wysiłek w relację zawodową, czy może osobę, na której Ci zależy, najbliższe dni zacieśnią Waszą więź.

BYK

W tym tygodniu, kiedy Słońce zagości w Wadze, poczujesz się w pełni gotowa do działania. Popraw swoją codzienną rutynę tak, aby wspierała Twoje samopoczucie. Poszukaj mądrych sposobów na to, by zaprowadzić harmonię w swoim życiu. Twoja planeta Wenus w tej chwili wędruje przez twój sektor rodziny. Spodziewaj się sytuacji, w których będziesz zmuszona pomóc swoim bliskim. 

BLIŹNIĘTA

Zaczarujesz innych swoją charyzmą. Słońce, Merkury i Wenus zatańczą w Twoim piątym domu kreatywności, czyniąc Cię niezwykle atrakcyjną osobą. Daj się porwać swoim pasjom oraz odważnym projektom. Wyrażaj siebie bez żadnych zahamowań. Śmiało nawiązuj kontakty towarzyskie. Twoja nowa aura sprzyja sukcesom. Kto wie, może tym dobrym nastrojem pomożesz komuś, kto zmaga się z depresją. 

RAK

Początek jesieni sprawi, że chętnie zaszyjesz się w domu. Oddasz się melancholii, odpoczniesz i zaczerpniesz inspirację z chwil spędzonych w samotności. Czas zregenerować się w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku świata zewnętrznego. Energia Wagi nakłoni Cię do tego, abyś poświęciła więcej czasu samej sobie. Do pełni sił wrócisz dopiero w październiku, gdy Słońce wzejdzie w sezon Skorpiona. Na razie bierz z jesieni wszystko, co najlepsze, delektując się smakiem pierwszych korzennych wypieków. 

George Marks/Getty Images

LEW

Sezon Wagi zwróci na Ciebie uwagę wszystkich. Będziesz w nastroju na stymulujące rozmowy i pikantne wiadomości tekstowe. Uważaj tylko, by nie dać się ponieść plotkom. Nie wywołuj dramatu, jeśli nie znasz wszystkich faktów. Lepiej wykorzystaj ten tydzień na zawarcie nowych znajomości. Twoje życie miłosne też nabierze tempa. Polska złota jesień rozgrzeje Twoje serce. 

PANNA

Słońce opuszcza twój znak zodiaku, kierując się wprost do harmonijnej Wagi. Rozpoczyna się dla Ciebie dobry czas na przywracanie życiowej harmonii. Lepiej uporządkuj swoje finanse. Merkury w tej chwili porusza się przez Twoją strefę pieniędzy. Możliwe, że wkrótce znajdziesz nowy sposób na dodatkowe źródło dochodu. Wolne chwile poświęć na kuracje zdrowotne oraz dbanie o swoje ciało. 

SKORPION

Sezon Wagi zaktywuje Twój dwunasty dom zamknięcia, tajemnicy i karmy. Z pierwszego planu wejdziesz za kulisy, żeby ponownie się zregenerować. Odpocznij od tego, co osłabiało Cię w ostatnich miesiącach. Nareszcie masz szansę podreperować zdrowie. Uważaj też na sposób, w jaki dobierasz słowa. Graj w otwarte karty ze swoim partnerem, zamiast oszukiwać go w kwestii swoich uczuć.

Choć Merkury zakończył retrogradację, nadal unosi się nad nami jego cień. Do października możesz mieć problemy z komunikowaniem swoich myśli w jasny sposób. 

STRZELEC

Sezon Wagi nakłoni Cię do tego, abyś nawiązała nowe znajomości. Będzie Ci łatwiej odnaleźć się w towarzystwie. To czas na przyjaźnie oraz działanie w grupach. Wyjdź z domu i dziel się z innymi swoją wizją. Poczuj, jak dobrze jest w pełni być sobą. Wibracja wczesnej jesieni Ci posłuży! Na chwilę porzuć rozterki miłosne, żeby poświęcić się osobistym celom. Jak kocha, to poczeka. Z niczym się nie spiesz. 

KOZIOROŻEC

Wraz z nadejściem jesieni poczujesz się jak nowo narodzona. Sezon Wagi zaktywuje twój dziesiąty dom ambicji, kariery i reputacji. Znów znajdziesz się u władzy. Wywrzesz właściwe wrażenie na odpowiednich osobach, w najlepszym możliwym czasie. Dostrzeżesz efekty swojej ciężkiej pracy, lecz żeby móc cieszyć się sukcesem, powinnaś wziąć wolne i porządnie wypocząć. Daj sobie nagrodę za swoje wysiłki. 

WODNIK

Co powiesz na zagraniczny romans? Waga wstrząśnie Twoim dziewiątym domem podróży, wyższej edukacji i niekonwencjonalnych pomysłów. Możesz nagle zdecydować się na wyjazd lub zawrzeć egzotyczną znajomość przez internet. Carpe diem! Postaw na dobrą zabawę. Spodziewaj się, że miesiąc posłanki Wenus nastroi Cię na nowe wątki miłosne.

RYBY

Przygotuj się na lekkie zamieszanie w relacjach. Równonoc jesienna poruszy Twoim ósmym domem relacji, długów, władzy i przemiany. Przed Tobą czas kontemplacji i wyciszenia, lecz nie powinnaś martwić się na zapas. Poświęć chwilę na refleksję nad swoim związkiem. Czy dokonujesz właściwych inwestycji? Czujesz się szczęśliwa, czy może dajesz z siebie znacznie więcej, niż powinnaś? Dobrze się przyjrzyj swojemu partnerowi lub potencjalnej miłości.