Horoskop na sezon Koziorożca 2023

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu możesz zakwestionować to, kim jesteś. Sezon Koziorożca rozpocznie w Tobie nowy proces samopoznania. Nie ograniczaj się w znajdywaniu sposobów na ponowne odkrywanie siebie. Jesteś niczym nieoszlifowany diament. "Idealny" kształt, do którego dążysz, osiągniesz dzięki wytężonej pracy. Nie przestawaj inwestować w nowe doświadczenia. 

BARAN

Sezon Koziorożca przygotuje Cię do podjęcia ryzyka na rzecz swoich marzeń. Nie obawiaj się opuścić stabilnego gniazda i wykonać skoku na głęboką wodę. Niepewność da Ci zastrzyk adrenaliny. Przygotuj się najlepiej, jak potrafisz i zrób wszystko co możesz, by osiągnąć swój cel. Pozwól, żeby Wszechświat zajął się resztą. Powierz mu swoje pełne zaufanie.

BYK

Ten tydzień może być frustrujący. Poczujesz, że chcesz rozwinąć swoje skrzydła, ale nie masz ku temu zbyt wielu możliwości. Wpływy retrogradacji Merkurego postawią przed Tobą ograniczenia. Postaraj się wyłamać z tego schematu, kierując się swoją potrzebą wolności. Spróbuj zrobić coś inaczej niż zwykle, a życie znów stanie się interesujące.

BLIŹNIĘTA

Związki polegają na dawaniu i braniu. W jednej minucie czujesz, że masz przewagę, a w drugiej szala mocy przechyla się w kierunku Twojego partnera. Jeśli oboje walczycie o dominację, to znaczy, że macie przed sobą większy problem. Relacja zaczyna przypominać pole bitwy, kiedy brakuje w niej zaufania. Te Święta to czas, aby wybrać pokój. Od miłości do nienawiści jeden krok.

RAK

Jak w tej chwili wyglądają Twoje relacje? Retrogradacja Merkurego w tym tygodniu poprosi Cię o rozwiązanie konfliktów z bliskimi. Czas wydusić z siebie pewne słowa i wybaczyć rzeczy usłyszane w przeszłości. To okazja, żeby oczyścić atmosferę na nadchodzące Święta i Nowy Rok. Postaraj się naprawić to, co rozbite. Chyba, że już jest za późno. 

LEW

Kiedy żywioł ziemi przejmuje panowanie, Twój ogień zaczyna przygasać. W tym tygodniu poczujesz się sfrustrowana swoją rutyną i przyzwyczajeniami. Będzie Cię kusić, aby się z tego wyrwać. Możesz mieć ochotę zerwać z tradycją. Uważaj jednak, aby te myśli nie przysporzyły ci więcej problemów. Zacznij od małych rzeczy, zanim zdecydujesz się na poważny krok. 

PANNA

Jeśli ostatnio czułaś się znudzona, ten tydzień z pewnością Tobą potrząśnie. Retrogradacja Merkurego połączy Cię ze Twoją kreatywną stroną. Perfekcjonizm ma tendencję do powstrzymywania Twojej duszy artystki. Zdaj sobie sprawę, że robienie bałaganu jest częścią Twojej twórczej podróży. Próbuj nowych rzeczy i ciesz się błędami. To dzięki nim zyskujesz najlepsze wspomnienia. 

WAGA

Dom to miejsce, w którym osiągasz poczucie bezpieczeństwa. Pilnuj spokoju w tej świętej przestrzeni, a wyrównasz swoją wewnętrzną szalę. Jednak w tym tygodniu ​​Twój dom może być źródłem najbardziej skomplikowanych problemów. To, co do tej pory zwykłaś ignorować, poprosi Cię o uwagę. Bądź wyrozumiała, wykaż się empatią i postaraj się zakopać kość niezgody.

SKORPION

Ten tydzień przetestuje Twój sposób komunikacji. Odstaw ego na bok. Skup się na tym, co próbują Ci przekazać Twoi bliscy. Czy w rozmowie z nimi kierujesz się empatią i mówisz to, co zgodne z Twoimi wartościami? A może lekceważysz słowa innych, czekając na swoją kolej wypowiedzi? Bądź bardziej uważna, a unikniesz rozczarowania oraz świątecznych konfliktów. 

STRZELEC

Sezon Koziorożca skieruje Twoją uwagę na pieniądze. Pozbądź się pokusy robienia zakupów tylko po to, żeby poprawić sobie humor. Zmierz się z prawdą na temat swoich finansów, zamiast jej unikać i żyć ponad stan. Niech końcówka roku posłuży planowaniu rozsądnych inwestycji. Spędzaj zarobione kwoty na rzeczy, które wspierają Twój wewnętrzny rozwój. 

WODNIK

Przygotuj się, ponieważ ten tydzień ujawni przed Tobą dotąd ukrywane prawdy. Sekrety kochanka ujrzą światło dzienne. Może też być tak, że odkryjesz tajemnice, które tkwiły głęboko w odmętach Twojej duszy. Przeszłość w końcu Cię dogoni, a ucieczka przed nią tylko opóźni uzdrowienie. Niech Twoje serce zrobi to, co musi i stawi czoła niewygodnym faktom. 

RYBY

W Święta z pewnością odczujesz wpływy retrogradacji Merkurego. Możesz mieć wrażenie, że mentalność Twoich bliskich uniemożliwia Ci samodzielne myślenie. Jeśli spróbujesz dopasować się do grupy, zatracisz poczucie tego, kim jesteś. Czy Twoje relacje Cię inspirują, czy hamują na drodze do samospełnienia? Podejmij walkę o to, w co wierzysz, bez względu na opinie innych.