Horoskop tygodniowy - nów księżyca w Raku

W lipcu ciężko zapanować nad emocjami. Znajdujemy się w szczycie sezonu Raka, który uwrażliwia i chwyta za serce. Jakby tego było mało, tydzień rozpoczyna nów księżyca w Raku. Towarzyszyć mu będzie karmiczna energia Węzłów Księżycowych przenoszących się na oś Waga-Baran. Z astrologicznego punktu widzenia otwiera się przed nami zupełnie nowy rozdział. 

Nów w Raku 17 lipca będzie potężną fazą nowych początków. 

W lipcu emocje wezmą górę

Nów oznacza przebudzenie, katharsis i czystą kartę. Gdy księżyc jest w Raku, posyła w naszą stronę swoje troskliwe, matczyne wibracje. Spodziewajmy się jednak huśtawki nastrojów oraz chwil, które wzruszą nas do łez. Przed nami emocjonalne przypływy i odpływy. Dołączą do nich namiętne wibracje Lwa.

O tym, jak lipcowy nów wpłynie na zodiak poinformowałyśmy już w ubiegłym tygodniu - sprawdź swój horoskop >>. Teraz zmierzymy się z wyzwaniami, które szykuje nam retrogradacja Wenus.  

Rozpoczyna się retrogradacja Wenus 2023 

Kilka dni po nowiu Wenus w Lwie rozpocznie swoją retrogradację. Zjawisko to potrwa od 22 lipca aż do 3 września. Retrogradacja Wenus zapowiada konflikty w relacjach z pieniędzmi, przyjaciółmi i drugą połówką. To również czas, w którym na jaw wychodzą skandale czy ukryte romanse. Żaden znak zodiaku nie uniknie w swoim życiu dramatów związanych z ów wydarzeniem. Pozostaje nam zapiąć pasy bezpieczeństwa i stawić czoła nowym duchowym wyzwaniom. 

Horoskopy na lipiec: