Horoskop tygodniowy 2023 - sezon Wodnika

Retrogradacja Merkurego wreszcie dobiega końca. To zjawisko mogło odbierać nam motywację w pierwszych tygodniach stycznia. Wkroczymy zatem w nowy, obiecujący rozdział wolny od ciągłych usterek technicznych, opóźnień i pomyłek. Szczęścia doda nam również sezon Wodnika, który będzie niczym powiew świeżego powietrza. Pora obudzić się z zimowego snu, by postawić pierwsze kroki w kierunku swoich celów. Nie bój się myśleć nieszablonowo. Otwórz swoje serce na inspiracje, jakie napłyną do ciebie już w kolejnych dniach. 

W środę 18 stycznia Merkury zakończy swoją podróż wsteczną i zacznie poruszać się do przodu w ambitnym znaku Koziorożca. Tym samym rozjaśni nasze umysły i pomoże nam wziąć się do pracy. Zwróć uwagę na wszelkie otrzymywane wskazówki lub niespodziewane zrywy intuicji.

Nów księżyca w Wodniku rozpocznie nowy rozdział

20 stycznia Wodnik przejmie kosmiczne panowanie. Miesiąc w energii tego znaku zodiaku z pewnością nie będzie nudny. W dodatku czeka nas nów księżyca w Wodniku, czyli pierwsza faza nowiu w roku 2023. Nie zapomnij więc, by 21 stycznia zamanifestować swoje marzenia. W sezonie Wodnika liczy się szczerość i życie w zgodzie z samym sobą. Zbuntuj się przeciwko temu, co sprawia, że nie możesz w pełni rozwinąć swoich skrzydeł. Oto, czego każdy znak może oczekiwać w tym tygodniu >>