Horoskop na nów księżyca w Wodniku 2023

WODNIK

Manifestuj to, kim jesteś. Jeśli czujesz, że otaczający cię świat tłamsi twoją osobowości lub podcina ci skrzydła, postaw się. Ważne, że ty sama wierzysz w swoją misję. Brak zrozumienia ze strony innych może być frustrujący, jednak nie przestawaj głosić swoich prawd. Nie bój się wyjść ze strefy komfortu, żeby zacząć odkrywać nowe horyzonty. Nów księżyca w Wodniku pomoże ci znaleźć rozwiązanie dla twoich aktualnych problemów. 

BARAN

W tym tygodniu wystrzegaj się bycia uparciuchem. Masz tendencję do przesadnego stawiania na swoim. Zamiast robić wszystko, żeby wygrać spór, skoncentruj się na poważniejszych sprawach, od których poniekąd zależy twoja przyszłość. Pamiętaj, że twój sposób postrzegania świata nie jest jedynym właściwym. Rozważ propozycje innych osób, bez narzucania im swojego zdania. Nów w Wodniku pokaże ci, że dzięki współpracy masz szansę szybciej osiągnąć swój cel. 

Horoskop na ten tydzień - wszystkie zjawiska >>

BYK

To niemożliwe, aby zadowolić każdego i przez cały czas. Nie zapominaj o tym w nadchodzących dniach. Postaraj się spędzić najwięcej czasu w miejscach, w których czujesz się wspierana. Unikaj lekkomyślnych zakupów. Słuchaj swojej intuicji niezależnie od tego, co ktoś ci powie. Jedyną opinią, która teraz się liczy, jest twoje własne zdanie.

BLIŹNIĘTA

Rozpościerasz skrzydła. Twoje serce otwiera się na nowe możliwości. Jedynym negatywnym aspektem jest to, że opierasz się zmianom i próbujesz postawić na swoim. W pracy poczujesz rywalizację, co tylko napędzi twoją siłę tworzenia. Upewnij się jednak, że nie wkładasz wysiłku w wygranie bitew, które na dłuższą metę nic nie znaczą. Zamiast porównywać się z innymi, szczerze zainwestuj czas w samą siebie. 

RAK

Nowy rozdział w twoim życiu właśnie się rozpoczyna i niektóre rzeczy muszą zostać w przeszłości. Uwolnij się od niepotrzebnego ciężaru. Miej odwagę zainwestować swoją energię w coś nowego. Możesz odczuwać silne pragnienie wolności czy niezależności. Pamiętaj, aby z szacunkiem ustalić granice, które ochronią twoje serce przed kolejnym zranieniem. Spisz na kartkę intencje wobec swojej przyszłości i obserwuj, jak kiełkują w kolejnych tygodniach.

LEW

Pogłębiasz swoje relacje partnerskie. Uczysz się, na czym polega współpraca oraz dzielenie się z innymi. Pracuj nad ustanowieniem zdrowej równowagi pomiędzy dawaniem i otrzymywania. Pozbądź się toksycznych związkowych wzorców, które ściągają cię w dół. Pamiętaj też, że miłość nie polega na kontroli. Chodzi o to, aby kochać kogoś takim, jaki jest, bez próby zmieniania go na swoją korzyść. 

PANNA

Wodnik odrywa cię od szarej codzienności. W tym tygodniu możesz złapać się na tym, że myślami jesteś daleko od pracy. Podświadomie zapragniesz ekscytujących zmian, które będą wymagać odejścia od rutyny. Kto powiedział, że każdy dzień musi wyglądać tak samo? Daj się poprowadzić swojej intuicji i odważ się na jakiś spontaniczny krok. Nów w lekkodusznym znaku powietrza sprawi, że kolejne dni będą ekscytujące

WAGA

Poświęć czas na pielęgnowanie swojego wewnętrznego dziecka. Zanim poznałaś prawdziwy stres oraz presję dorosłego życia, byłaś najczystszą, najprawdziwszą wersją siebie. Wróć do czynności, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwa i spełniona w swojej skórze. Masz wewnętrzną siłę, aby przebić się przez przeciwności losu. Oddaj się przyjemnościom, ulegając lekkiej energii Wodnika.

SKORPION

Nareszcie tworzysz dla siebie dom, na który zasługujesz. Miejsce, w którym czujesz się bezpieczna, wypoczęta oraz zdolna do wyłączenia swojej czujności. W tym nowiu pielęgnuj siebie i odpocznij, jeśli właśnie tego potrzebuje twoja dusza. Spodziewaj się, że w twoim życiu miłosnym może nastąpić mały dramat, ale wywoła on w tobie ekscytację, a tej emocji ostatnio ci brakowało. Życie Skorpiona polega na transformacji, więc nie masz co liczyć na wyważoną rutynę. 

STRZELEC

Najbliższe dni będą jazdą bez trzymanki. Nagromadziło ci się wiele spraw, które teraz powinnaś dopiąć na ostatni guzik. Na szczęście nie będziesz narzekać na brak sił. Nów w Wodniku da ci kopa energii, abyś mogła działać na najwyższych obrotach. Nie zapomnij, by w tym wszystkim zadbać o zdrowie i poświęcić trochę uwagi ciału. Rytuały beauty i ćwiczenia pomogą ci złagodzić cały ten stres. 

KOZIOROŻEC

Twoim zadaniem na ten tydzień jest wprowadzenie do życia większej stabilności. Zacznij od finansów - zastanów się, na co wydajesz pieniądze oraz czy inwestowanie w niektóre rzeczy ma sens na dłuższą metę. Czy są to artykuły niezbędne do życia, czy coś zupełnie niepotrzebnego? Skup się. To, czego naprawdę potrzebujesz, może bardzo różnić się od tego, co uważasz, że powinnaś zdobyć. Kolejna wskazówka: zanim coś powiesz, pomyśl dwa razy. W przeciwnym razie narazisz się na konflikt. 

RYBY

Zanurzasz się w swoim świecie marzeń i zagłębiasz w podświadomość. Ten tydzień to dla ciebie dobry czas na sporządzanie notatek w dzienniku, medytowanie czy zwracanie szczególnej uwagi na swoje sny oraz miejsca, do których wędruje twój umysł. Czeka na ciebie objawienie związane z zapisanym ci przeznaczeniem. Na dniach poczujesz też, że ktoś cię atakuje. Zanim wywołasz wielki dramat, pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce.