Horoskop na nów Księżyca w Lwie 2023

Nów Księżyca w Lwie poprosi nas o wyrażanie siebie w autentyczny sposób. Jednak szczery styl bycia nie zawsze spotyka się z aprobatą innych. Nasze odważne czyny i słowa tym razem mogą zaostrzyć konflikty. Z pewnością doprowadzą do nowych początków, które obudzą w nas poczucie pasji. Faza nowiu jest niczym czysta karta. Przewińmy więc stronę do kolejnego rozdziału i napiszmy go swoimi manifestacjami. Od Lwa otrzymamy siłę przebicia oraz pewność, że wszystko się uda. Ustaną wątpliwości i strach przed nieznanym. 

Księżyc w nowiu w Lwie to intensywna energia zwiastująca dramaty. Ogień Lwa zniszczy to, co stoi na drodze do naszego spełnienia. 

Sprawy sercowe i osobiste za chwilę wysuną się na pierwszy plan. Czas zawalczyć o coś, co w naszym mniemaniu jest nam od dawna zasłużone. Ta faza jest również świetną okazję, by zwrócić na siebie uwagę ludzi wokół. Podzielenie się swoim talentem, mimo strachu, tym razem zagwarantuje sukces. 

Przeczytaj swój osobisty horoskop na ten tydzień >>

Uwaga - to warto wiedzieć: nów Lwa wyznacza półmetek retrogradacji Wenus. Umieści nasze relacje w samym centrum. Czy mierzysz się z jakąś niewygodną kwestią, którą musisz ponownie rozważyć? Zastanów się nad tym, co cię trapi, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Uważnie przemyśl, w co lub kogo, jesteś gotowa zainwestować swój czas. Zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy sercowe lub długotrwałe projekty zawodowe.