Horoskop na nów w Lwie 2023

LEW

Zrzucasz swoją starą skórę niczym wąż, by wydobyć z siebie najprawdziwsze "ja". Jesteś urodzoną królową. Nie pozwól, by ktoś dyktował ci, kim masz być. W nowiu w Lwie zakochasz się w wizji osoby, którą powoli się stajesz. Żyj tak, jakbyś już miała to, czego chcesz, a ściągniesz myślami odpowiednich ludzi i właściwe Tobie sytuacje. Wszystko zaczyna się od wiary w siebie. Nie bój się odważnie wkroczyć w nowy rozdział. 

BARAN

Uwolnij swoją artystyczną duszę. Niech ten akt będzie wolny od pogoni za sukcesem czy pragnieniem doskonałości. Spraw, by Twoje serce znów zapłonęło pasją. Wykorzystaj czas nowiu, by przypomnieć sobie, że życie nie polega na przestrzeganiu zasad. Chodzi w nim o pełne, świadome uczestnictwo w przestrzeni, która cię otacza. Jeśli masz świetny pomysł, nie wahaj się powiedzieć go komuś na ucho. Cudzy wkład teraz bardzo ci pomoże. 

BYK

Sprawy domowe w tym tygodniu staną się twoim najwyższym priorytetem. Energia nowiu pomoże ci stworzyć wokół siebie poczucie bezpieczeństwa. To idealny moment na "nowe początki" w twoich czterech ścianach. Czas zdecydować się na odkładany remont lub przeprowadzkę do innego miejsca. Jako znak ziemi, zaczynasz budować solidne fundamenty pod swoją przyszłość. Pamiętaj, że zmiany, chociaż są stresujące, ostatecznie poprawiają twoją jakość życia. 

BLIŹNIĘTA

Twój umysł znów domaga się stymulacji. Wykorzystaj swoją niespokojną energię, by nauczyć się nowych rzeczy lub podejść do codziennych zadań z większym zapałem. Jest to również idealny czas, by udoskonalić sposób, w jaki się komunikujesz, i zacząć słuchać ze zrozumieniem, oddając głos drugiej osobie. Przestudiuj tematy, na których Ci zależy. Porozmawiaj o problemach, jakie obecnie Cię trapią. Zamiast czytać książki, pobrudź sobie ręce. Nów w Lwie zachęca, by teraz zająć się sztuką.

RAK

W nów Lwa poświęć chwilę, aby policzyć każde błogosławieństwo. Rozejrzyj się. Wokół jest tak wiele osób, które Cię wspierają i zrobią dla Ciebie wszystko. One też zasługują na twoje uznanie. Poza tym ten tydzień wpłynie na finanse. Od poniedziałku możesz zacząć doświadczać "nowego początku" w kwestii pieniędzy i twoich wakacyjnych wydatków. Niezależnie od tego, czy chodzi o podwyżkę, czy spełnienie celu, na który oszczędzałaś, czeka Cię przyjemna niespodzianka.

PANNA

Potrzebujesz ciszy. Jeśli czujesz się przytłoczona, nie przepraszaj za odwoływanie randek lub odkładanie obowiązków na później. W tej chwili przechodzisz poważną, duchową przemianę, która wymaga spowolnienia tempa. Zanurkuj do swojego świata wewnętrznego i zidentyfikuj, co nadal cię boli. Być może nadszedł czas, aby poczuć ten ból oraz przepracować trudne emocje. Sezon Lwa dobiega końca, a wraz z nim rozpoczyna się twój własny miesiąc. Wtedy otrzymasz kopa energii i postawisz stopy na stabilniejszym gruncie.

adoc-photos/Corbis via Getty Images

WAGA

Masz nadzieje i marzenia, które wypłyną na wierzch pod wpływem energii nowiu w Lwie. Jednak te fantazje nie dotyczą tylko Ciebie. Spełnią się dopiero, jeśli znajdziesz moc, by zaangażować w nie konkretne osoby. Otwórz swoje serce na tych, którzy myślą podobnie, by móc zacząć z nimi współpracować. Inni dostrzegają twój wielki potencjał. Jeśli teraz wyciągniesz do nich rękę i nawiążesz solidne kontakty, czeka Cię wiele cudownych możliwości. Spodziewaj się rozkwitu w sferze kariery. 

SKORPION

W tym tygodniu możesz poczuć niepewność dotyczącą twoich relacji. Czy trudno ci zaufać? Intuicyjnie pragniesz mieć kontrolę nad związkiem? A może nie potrafisz przezwyciężyć zazdrości? Pamiętaj, że te emocje są ludzkie i wszyscy ich doświadczają. Jedyna ciemność pojawia się wtedy, gdy działasz z negatywną lub toksyczną intencją. Zamiast podejmować drastyczne kroki czy grać dobrą minę do złej gry, mów szczerze o swoich lękach i odczuciach. Nie bój się porażki. Każda z nich przybliża cię do osiągnięcia twojego prawdziwego, pierwotnego celu.

STRZELEC

Spontaniczne okazje napływają z każdej strony. W nowiu otrzymasz szanse, które wcześniej nie były częścią Twojego planu, lecz mogą zawierać ten brakujący składnik, jakiego od dawna podświadomie poszukujesz. Zachowaj otwarty umysł. Tak wiele rzeczy jeszcze o sobie nie wiesz. Rozpoczynasz podróż, która zaprowadzi cię naprawdę daleko. Otwórz swoje serce na wszystkie opcje. To, czego pragniesz, ukrywa się w nieznanym.

KOZIOROŻEC

Podwiń rękawy i zabierz się do pracy. Tydzień po nowiu w Lwie służy nowym projektom oraz pierwszym poczynaniom w realizacji celów. W kolejnych dniach spotka Cię niespodzianka w postaci nagłego przypływu gotówki. Wszechświat chce Ci pomóc i zachęcić do dalszego wysiłku. Doceniaj każdy szczęśliwy zwrot akcji. Na Twojej drodze pojawiają się teraz nieprzypadkowe osoby. 

Marco Posavec/Getty Images

WODNIK

Przyjrzyj się bliżej swoim życiowym relacjom. Czy opierają się na szacunku? Pomagają Ci stać się osobą, którą chcesz być? Zastanów się, jak ulepszyć swoje partnerstwo, przyjaźnie i kontakt z otoczeniem. Zacznij okazywać ludziom więcej uczuć, by nareszcie poczuli, że są dla Ciebie ważni. W tym tygodniu zdasz sobie sprawę, że to wszystko wymaga wytężonej pracy. Im więcej energii i serca wkładasz w związki, tym więcej dostajesz z powrotem.

RYBY

Twoje cele mogą teraz wydawać się odległe. Tak, jakbyś nigdy nie mogła ich osiągnąć. Jednak wystarczy poczynić jeden krok, by genialny plan sam się nakreślił. Pomyśl nam tym, w jaki sposób możesz zwiększyć produktywność, wprowadzając zmiany na liście priorytetów. Stopniowo oczyszczasz swoje ciało i duszę. Wypędzasz z siebie stęchłą, negatywną energię, która do tej pory blokowała twoją przestrzeń. Potrzebujesz dyscypliny, żeby ruszyć naprzód. Nów w Lwie da Ci do tego energię.