Horoskop na nów w Skorpionie 2023

SKORPION

Trwa Twój sezon, a więc znów grasz pierwsze skrzypce. Przechodzisz głęboką transformację i z dwukrotną siłą przyspieszasz swój rozwój. Nic, z czym zmierzysz się w tym tygodniu, nie będzie przypadkowe. Nów w Skorpionie da Ci pewność siebie i odwagę, by powiedzieć innym o swoich uczuciach. W jego trakcie przytrafi Ci się coś niezwykłego, czego być może od dawna pragnęłaś. Poczujesz, że w końcu doznajesz olśnienia, na które czekałaś w tym roku. 

BARAN

Księżyc w nowiu zajrzy do Twojego ósmego domu astrologicznego dotyczącego seksu i przywiązania. Poczujesz w sobie palące pożądanie oraz żądzę położenia ręki na tym, co Twoje. Pierwotne instynkty Barana przejmą kontrolę nad jego umysłem. Nie wzbraniaj się przed tą dziką energią. Daj się ponieść fizycznej chemii, która łączy Cię z ukochaną osobą. Twoje ciało dobrze wie, czego pragnie Twoja dusza. 

Energia nowiu w Skorpionie 13 listopada pozostanie z nami aż do końca tygodnia.

BYK

W nowiu Skorpiona bądź otwarta na poznawanie nowych ludzi. Motywem przewodnim listopada są Twoje relacje. Nowe początki nastąpią w obszarze miłości. Choć w sprawach sercowych poruszasz się powoli, ta faza sprawi, że stracisz czujność i z dnia na dzień zechcesz się zaangażować. Pozwól innym bardziej się do Ciebie zbliżyć. Wkrótce sobie za to podziękujesz.

BLIŹNIĘTA

Nów w Skorpionie to chaotyczne wibracje. Wycofaj się ze świata materii, by skupić się na swoim wewnętrznym "ja". Przez kilka kolejnych dni skoncentruj się na samoleczeniu. Mniej gadania, więcej słuchania. Nie pozwól, by napięcie wywołane w tej fazie odbiło się na Twoich relacjach. Postaraj się zrozumieć ludzi w swoim życiu i nie twórz w głowie własnych scenariuszy, dopóki nie poznasz wszystkich faktów.

RAK

Znajdujesz się u progu twórczego przełomu. Mieszka w Tobie kreatywna dusza, która nigdy nie traci pragnienia stworzenia czegoś pięknego. Podczas tego nowiu poczujesz się bardziej dostrojona do swojej artystycznej strony. Zainspiruj się romansem, śmiechem i obfitością napełniającą Twoje życie osobiste. Żongluj swoimi talentami. Uwierz, że intencje posiane w nów Skorpiona wkrótce osiągną pełen rozkwit. 

LEW

Czas poczuć wielkie emocje. Podczas nowiu w Skorpionie odniesiesz wrażenie, że zanurzasz się w najczulszym punkcie swojego serca. Księżyc rzuci światło na twe sfery osobiste: dom, rodzinę i świętą przestrzeń. Możesz mieć do czynienia z trudnymi zmianami w kwestiach, które są dla Ciebie drażliwe. Pamiętaj, że ten nów oświetla słabe punkty i wynosi na powierzchnię sprawy związane z przeszłością. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby odbudować poczucie bezpieczeństwa. 

PANNA

W tym tygodniu chodzi o samodoskonalenie, czyli jedną z Twoich ulubionych czynności. Nów w Skorpionie zachęci Cię do stworzenia nowych, realistycznych celów.  To świetny czas, aby zacząć ćwiczyć, poprawić rutynę lub po prostu o siebie zadbać. Zamanifestuj to, czego pragniesz. Wyciągnij pomocną dłoń do swoich bliskich. Nie masz pewności co do swojego związku? Najbliższe dni przyniosą odpowiedź.

WAGA

Nów w Skorpionie przyniesie zmiany związane z Twoimi najbliższymi relacjami. Przed Tobą okres transformacji. Czas, kiedy zacieśnisz silne, stabilne więzi lub zerwiesz kontakt z niepewnymi ludźmi. Skoncentruj się na swojej pracy. Wenus w Wadze teraz motywuje Cię do budowania swojej reputacji. Nie pozwól jednak, by silne emocje przysłoniły Twoje ambicje. Musisz być skupiona, aby osiągnąć wszystko, czego naprawdę pragniesz.

Allexxander/Getty Images

STRZELEC

Listopadowy nów dotyczy odpuszczenia. W jego trakcie coś się zakończy. Pożegnałaś się już z wieloma rzeczami, ale w dalszym ciągu możesz nie być gotowa na całkowite rozstanie z przeszłością. Nadal trzymasz przy sobie bagaż, na który nie ma miejsca w Twojej wizji życia. Uwolnienie się od tego obciążenia wymaga nie lada wysiłku. Odpuść starą wersję siebie i zacznij pracować na rzecz lepszego jutra.

KOZIOROŻEC

Budzisz swoją kreatywność. Nic nie stracisz, będąc bardziej spontaniczną. W tym tygodniu możesz poczuć konkurencyjność, ale w tej kwestii lepiej wrzuć na luz. Nów w Skorpionie uderzy w Twoje sprawy finansowe. Lepiej nie składaj obietnic bez pokrycia. Nie mów, że coś kupisz, dopóki nie jesteś pewna, że masz na to pieniądze.

WODNIK

W tym tygodniu skup się na swojej przestrzeni. Listopad to świetny czas, aby zająć się sprawami dotyczącymi rodziny. Nów Skorpiona zachęci Cię do zmiany aktualnych nawyków. Popraw swoją kondycję. Przywróć równowagę między pracą a domem. Trzymaj rękę na pulsie w kwestii konfliktów z bliskimi, żeby nie zrodził się z nich jeszcze większy dramat.

RYBY

Księżyc w znaku wody naładuje Ryby silną intuicją i wiedzą, która do tej pory była ukryta. Mogą pojawić się w Tobie emocje, na jakie jeszcze nie byłaś gotowa. Na wierzch wypłyną prawdy warte przeanalizowania. Gdy wreszcie się z nimi pojednasz, lepiej zrozumiesz swoje relacje. Nie trać czasu na kogoś, kto Cię nie szanuje.