Horoskop na nów w Pannie 2023 

Chociaż pełnia Księżyca sprawia wrażenie najsilniejszego zjawiska, to właśnie faza nowiu popycha nas do przełomowych zmian. Łatwo ją przeoczyć, bo w jej trakcie tarcza Luny całkowicie znika z nieba, pozostawiając za sobą tylko ciemność. Jednak nów emanuje intensywną energią, która daje znać o swojej obecności. Wtedy podświadomie wkraczamy w nowy rozdział. Co więcej, wraz z początkiem cyklu księżycowego, rozpocznie się nowy rok numerologiczny 2024. Jego wibracja to liczba 8, oznaczająca sukcesy, osiągnięcia i korzyści materialne. Przed nami tydzień inny niż wszystkie. Wkraczamy w okres pełen urodzaju. 

Nów w Pannie wydarzy się w piątek 15 września 2023. To idealny czas na posprzątanie domu, ułożenie nowego planu dnia i zwiększenie swojej produktywności. Zodiakalna Panna symbolizuje zdrowie, dlatego sprzyja oczyszczaniu ciała, dietom oraz wprowadzaniu sportowej rutyny. Jeśli planujesz jesienny detoks, koniecznie podejmij pierwszy krok w tej fazie. Energia nowiu pomoże ci również pozbyć się złych nawyków. Zastąp je działaniami, które przynoszą pozytywne skutki. Dbaj o siebie poprzez dyscyplinę typową dla znaku ziemi. Teraz będzie Ci łatwiej się zmobilizować. Nie poddawaj się w połowie drogi. 

Nów w Pannie to astrologiczny trener, który kibicuje naszym wysiłkom.

Panna jest nierozerwalnie połączona z ciałem fizycznym i światem materialnym. Wykorzystaj jej ugruntowaną energię, aby zbudować życie, o jakim marzysz, krok po kroku, cegła po cegle. Wrześniowy nów stworzy trygon z rewolucyjnym Uranem. Ten aspekt zachęci nas do spróbowania czegoś innego niż dotychczas. Nie bój się pójść drogą, której nigdy wcześniej nie wypróbowałaś. Będziesz zaskoczona, gdzie cię zaprowadzi.