Horoskop na nów Księżyca w Pannie 2023

PANNA

Nów Księżyca w Pannie będzie dotyczyć twojej tożsamości. Zastanów się, kim jesteś, kim byłaś i kim powoli się stajesz. Otwiera się przed Tobą zupełnie nowy rozdział. Uhonoruj siebie poprzez autentyczne wyrażanie swoich ambicji. Nie zadowalaj się byle czym. W tej fazie podnieś swoją poprzeczkę. Wyznacz sobie cele, które jesienią pomogą Ci przejść korzystną metamorfozę. 

BARAN

Księżyc w nowiu w Pannie zachęci cię do priorytetowego traktowania zdrowia. Wsłuchaj się w potrzeby swojego ciała. Wykorzystaj leczniczą energię żywiołu ziemi, aby się wzmocnić i zminimalizować odczuwany stres. Ustal nową rutynę, w której nie brakuje rytuałów dbania o siebie przed pracą, w jej trakcie lub w dni wolne. We wrześniu, zamiast ruszyć z kopyta, rób wszystko krok po kroku. Zdziwisz się, jak bardzo drobne nawyki poprawią jakość twojego życia.

BYK

Połącz się ze swoją wewnętrzną artystką. Nów w żywiole ziemi zechce zaspokoić twoją wenusjańską potrzebę romansu. Pozwól sobie na czerpanie przyjemności z tworzenia, zabawy i zakochiwania się w nowych rzeczach (lub osobach). Przypomnij sobie, czym jest szczęście. Przed Tobą niesamowity czas, umożliwiający spełnianie się marzeń. Cokolwiek hamowało Cię na drodze do sukcesu, już nie powinno stwarzać problemów. 

BLIŹNIĘTA

Wyczekuj nowych początków w swoim domu. Ten nów może być dla Ciebie niesamowicie transformującym przeżyciem. Księżyc aktywuje twój czwarty dom rodziny, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty. Popracuj nad wzmacnianiem swoich więzi z tymi, których uważasz za bliskich. Upiększaj swoje wnętrza. Zapraszaj do nich obfitość. Niech w Twoich czterech ścianach zagości pożądana przez ciebie energia świeżości. 

RAK

Doświadczysz głębokiego połączenia z intuicją. Nów Księżyca zachęci do mówienia tego, co myślisz, słuchania innych i poprawy sposobu, w jaki się komunikujesz. Twój umysł ma w tej chwili ogromny potencjał. To od Ciebie zależy, czy go aktywujesz. Rzuć sobie nowe wyzwanie intelektualne. Nie pozwól, aby twój talent się zmarnował. Wprowadź szare komórki w ruch i oznajmij światu swoje nowe poczynania.

LEW

Nów Księżyca w Pannie ściągnie cię na ziemię. Pora zdecydować, czego potrzebujesz oraz gdzie widzisz siebie w przyszłości. Wyznacz sobie nowe cele finansowe, dokonaj wartościowego zakupu i popracuj nad możliwą podwyżką. Ten tydzień nie pozwoli ci dryfować głową w chmurach. Podejmij ważne kroki, które zabezpieczą Cię na kolejne półrocze. 

WAGA

W trakcie wrześniowego nowiu masz szansę uwolnić się od ciężaru swoich doświadczeń. Księżyc w Pannie zachęci Cię do spojrzenia w głąb siebie. Pomedytuj nad myślami, odczuciami i wizjami, które aktywuje w Tobie to zjawisko. Wrześniowy nów polega na wyzwoleniu się od zmartwień, niepokoju czy toksycznej energii. Wyjdź z mroku, a Twoja szala się wyrówna. Nareszcie poczujesz grunt pod nogami.

SKORPION

Nów w Pannie zbliży Cię do osób o podobnych poglądach. Zostaniesz zachęcona do współpracy na jakiś szczytny cel, aby przyczynić się do ważnej zmiany, której chciałabyś doświadczyć w swoim otoczeniu. Faza nowiu to idealny czas na ogłoszenie swojej genialnej wizji. Nie wahaj się skorzystać z pomocy innych ludzi, żeby to marzenie stało się prawdą. 

STRZELEC

Twoja kariera zaczyna rozkwitać. Czy przejmiesz kontrolę nad swoim losem i poprowadzisz ją we właściwym kierunku? Nów w Pannie pomoże ci wyznaczyć cele, dzięki którym osiągniesz sukces. Podejmij odpowiedzialną pracę nad czymś, co naprawdę się dla Ciebie liczy. Masz szansę spełnić swoje marzenia. Musisz tylko włożyć w nie trochę więcej wysiłku. Zwiększona samodyscyplina w tym tygodniu zdecydowanie wyjdzie Ci na dobre. 

KOZIOROŻEC

W tym nowiu chodzi o spontaniczność, przygodę i nowe możliwości. Porzuć swoją potrzebę planowania lub trzymania się zobowiązań. Niektóre z najpiękniejszych doświadczeń w życiu dzieją się pod wpływem chwili. Miej wiarę w nieznane. Daj się porwać okazji lub sama sprowokuj los, inwestując w coś szalonego. Wszechświat zachęci Cię do odkrywania jego niezbadanych zakątków. Logiczny tok myślenia teraz na nic się nie zda.

WODNIK

Księżyc w nowiu w Pannie skupi się na tym, w co inwestujesz swój czas i energię. Być może nadeszła pora, aby uwolnić się od projektów czy zobowiązań prowadzących donikąd. Odpuść rzeczy, które wysysają ostatki Twoich sił. Oto idealna okazja w miesiącu na stworzenie przestrzeni dla nowych inwestycji. Zasiej swoje nasiona intencji w żyznej glebie o wielkim potencjale.

RYBY

Nów w Pannie przyniesie zmiany w twoich relacjach. Możesz nawet rozpocząć nowy związek. Uczysz się, jak być lepszą partnerką i dlaczego warto dzielić życie z kimś, kto Cię szanuje. Poczujesz inspirację do budowania solidnych fundamentów na przyszłość. Jesteś singielką? Może chodzić o relację opartą na biznesie, przyjaźni lub braterstwie dusz. Podstawą każdego partnerstwa jest zaufanie. Popracuj nad nim, jeśli czujesz się gotowa na współpracę z tą wyjątkową osobą.